Частину касового збору з фільму про військових передадуть на благодійність

Photo of author
Written By Nelegal

10 гривень із кожного придбаного квитка на фільм «Мирний-21» передадуть фонду «Повернись живим». Про це повідомила пресслужба кінокомпанії Film.ua.

Із 22 лютого 2023 року в широкий національний прокат виходить воєнна екшн-драма режисера Ахтема Сеітаблаєва. Це фільм-присвята прикордонникам, які першими дають відсіч ворогу, а також усім захисникам та захисницям. Її зняли на основі реальних подій. Продаж квитків уже почався.

Події двогодинної стрічки відбуваються у 2014 році, на початку вторгнення окупаційних військ росії у Луганській області. Це другий фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва, який оповідає про героїчні історії українських воїнів, і друга масштабна колаборація з фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим».

«Ми співпрацювали з фондом “Повернись живим” 2017-го. Тоді, під час прокату стрічки “Кіборги”, 5 гривень з кожного купленого квитка перерахували на допомогу родинам загиблих захисників Донецького аеропорту. Наразі ж ми збиратимемо кошти для закупівлі розвідувально-ударних комплексів, що допоможуть побратимам та посестрам на фронті, і перерахуємо з кожного проданого квитка 10 гривень», — ділиться режисер та генеральний продюсер фільму Ахтем Сеітаблаєв.

10 гривень з кожного проданого квитка на фільм «Мирний-21» спрямують на купівлю розвідувально-ударного комплексу (РУК) зі 120-мм мінометами для 111-ої окремої бригади територіальної оборони Луганської області. Комплекс складається із 6 мінометів і 3 пікапів, а також засобів зв’язку, живлення, аеророзвідки, оптики. Ціль збору — 10,8 мільйона гривень. Станом на 15 лютого в межах проєкту «Довгі РУКи ТрО» вдалося зібрати 4,98 мільйона.

Команда фільму «Мирний-21» із перших днів повномасштабної війни всебічно сприяє перемозі і на фронті, і в тилу. Ахтем Сеітаблаєв та Олексій Тритенко служать у лавах ТрО ЗСУ. Також в ряди ЗСУ вступив актор Максим Девізоров, а актор Роман Ясіновський перші місяці війни присвятив волонтерський роботі — будучи вправним та досвідченим водієм, він займався логістикою: перевозив речі, амуніцію та транспорт для бійців.

Один з головних акторів фільму актор Павло Лі трагічно загинув 6 березня 2022 року від обстрілів російських окупантів у Ірпені, де з початком повномасштабного вторгнення працював у волонтерському штабі міської ради.

pasha_li

Читайте також: 12 фільмів до Дня захисників України