Серіали від яких неможливо відірватись

Photo of author
Written By dianosaur

У сучасному світі, коли у нас є доступ до величезної кількості контенту, знайти серіал, який зможе утримати нашу увагу, може бути непросто. Однак, якщо ви шукаєте серіал, який вас захопить і не дасть вам відірватись від екрана, то ви потрапили за адресою. У цій статті ми зібрали для вас підбірку серіалів, які отримали високі оцінки критиків і глядачів.

Берлін (2023)

Берлін

Берлін збирає команду в Парижі, щоб здійснити одне з найамбітніших пограбувань — викрасти коштовності вартістю 44 мільйони євро всього за одну ніч.

Фарґо (2014–2024)

Фарго

У 1 сезоні серіалу «Фарґо» Лорн Малво потрапляє в аварію на дорозі неподалік містечка Беміджі, що в штаті Міннесота, після чого потрапляє до лікарні. Там він зустрічає Лестера Найгаарда, який потрапив до лікарні після сутички зі шкільним задиркою з минулого. Там Малво пропонує розв’язати цю проблему Лестера назавжди. Найгаард не дає своєї згоди. Але він також і не відмовляється від запропонованої незнайомцем послуги…

Персі Джексон та Олімпійці (2023 – …)

Персі Джексон

Грецький бог Зевс звинувачує у викраденні свого громовержця 12-річного напівбога Персі Джексона.

Пітьма (2017-2020)

Пітьма

Діти починають зникати з німецького міста Вінден,[13] в результаті чого почали виявлятися на світ розірвані стосунки, подвійне життя та темне минуле чотирьох сімей, що там живуть, і розкриватись таємниця, яка охоплює чотири покоління.

Корона (2016-2023)

Корона

Розповідає про політичне суперництво та романи правління королеви Єлизавети ІІ та події, які сформували Велику Британію в другій половині 20 століття.

Ведмідь (2022 – …)

Ведмідь

Молодий шеф-кухар зі світу вишуканих ресторанів повертається до Чикаго, щоб керувати сімейною крамницею сендвічів.

Хлопаки (2019 – …)

Хлопаки

У світі, що розгортається перед глядачами, супергерої стали справжніми зірками екрана та шоубізнесу загалом. Про них багато хто знає, проте навіть не здогадуються, що за гарним фасадом ховається щось похмуре та жорстоке. Як виявилося, супергероям не байдужі слабкість та потяги. Вони ласі на заборонене, а також користуються своєю перевагою над іншими. ЦРУ намагається контролювати діяльність супергероїв, що виходить зі змінним успіхом.

Юний Шелдон (2017 – 2024)

Юність Шелдона

Знайомтеся з дитиною-генієм, на ім’я Шелдон Купер (котрого ви вже бачили дорослим у «Теорії великого вибуху» (2007)) та його родиною. Шелдон, який є соціально неблагополучним, постає перед труднощами.

Офіс (2005-2013)

Офіс

Імітаційний документальний фільм про групу типових офісних працівників, у яких робочий день складається з сутички его, неадекватної поведінки та втоми.

Чорне дзеркало (2011 – …)

Чорне дзеркало

Серія-антологія досліджує заплутаний, високотехнологічний мультивсесвіт, де стикаються найбільші інновації людства та найтемніші інстинкти.

Дім дракона (2022 – …)

Дім дракона

Внутрішня війна за правонаступництво в Домі Таргарієнів на піку його могутності, за 172 роки до народження Дейенеріс Таргарієн.