Історичні фільми від яких неможливо відірватись

Photo of author
Written By dianosaur

Історичні фільми можуть бути засновані на реальних подіях або бути вигаданими, але вони завжди дають нам можливість побачити минуле з нового ракурсу. Історичні фільми можуть бути захопливими, інформативними й навіть провокаційними. Вони можуть навчити нас про минулі події, культурі та людях. Вони також можуть спонукати нас замислитися про наше власне сьогодення.

До вашої уваги список найкращих історичних фільмів від яких неможливо відірвати погляд!

Оппенгеймер (2023)

Оппенгеймер

У центрі уваги творець ядерної бомби Роберт Оппенгеймер. Він брав участь у Манхеттенському проєкті, де займався розробкою двох бомб, скинутих військовими США на території Хіросіми та Нагасакі. З того моменту суспільство називало його не інакше як батько найбільш руйнівної зброї у світі. Після першого випробування під кодовою назвою “Трініті” вчений був сильно вражений. Він уявив себе Смертю, здатною руйнувати цілі світи. Чи змінилася його свідомість після трагічних подій у японських містах?

Снігова спільнота (2023)

Снігова спільнота

Це гостросюжетний фільм 2023 року, заснований на реальній історії виживання частини пасажирів після авіакатастрофи в Андах у 1972 році.

У 1972 році чартерний літак з Уругваю до Чилі, на борту якого перебувала команда з регбі «Олд Кристіанс» та інші пасажири, через негоду розбивається у важкодоступному районі Анд. Під час катастрофи із 45 пасажирів та членів екіпажу виживає лише 29. Люди, які вижили, продовжують утрачати друзів і знайомих, опинившись у смертельно небезпечних природних умовах без харчів та теплих речей. Протягом понад 70 днів пасажири спільними зусиллями шукають вихід із жахливої ситуації…

Вбивці квіткової повні (2023)

Вбивці  квіткової повні

Згідно з опублікованим синопсисом, фільм розповість про розслідування ФБР в 20-х роках в індіанському поселенні Осадж, де було відкрито родовище нафти, що збагатило місцевих жителів, які пізніше загинули. ФБР відправляє туди агентів під прикриттям з метою розкрити вбивства…

Ба більше, у головних ролях неповторний Леонардо ДіКапріо.

Феррарі (2023)

Феррарі

Події відбуваються влітку 1957 року, коли автомобільна імперія Енцо Феррарі переживає кризу, колишній гонщик, який став підприємцем, доводить себе та своїх водіїв до межі, коли вони вирушають на Mille Miglia, підступні перегони на 1000 миль через Італію.

Звук свободи (2023)

Звук свободи

Неймовірна правдива історія колишнього урядового агента, який став пильним, який вирушає на небезпечну місію, щоб врятувати сотні дітей від торговців людьми.

Наполеон (2023)

Наполеон

Епопея, яка детально описує складні злет і падіння французького імператора Наполеона Бонапарта та його невпинний шлях до влади крізь призму його залежних, нестабільних стосунків із дружиною Жозефіною.

Одне життя (2023)

Одне життя

Історія сера Ніколаса «Нікі» Вінтона, молодого лондонського брокера, який за кілька місяців до Другої світової війни врятував від нацистів 669 переважно єврейських дітей.

Зона інтересів (2023)

Зона інтересів

Комендант Освенцима Рудольф Гесс і його дружина Гедвіга намагаються побудувати життя мрії для своєї родини в будинку й саду поруч із табором.

Книга Кларенса (2023)

Книга Кларенса

Змагаючись знайти краще життя, Кларенс захоплений силою приходу Месії й незабаром ризикує всім, щоб прокласти шлях до божественного існування.

Амстердам (2022)

Амстердам

У 1930-х роках троє друзів стають свідками вбивства, їх підставляють і розкривають одну з найобурливіших змов в історії Америки.

БлекБеррі (2023)

Літературною основою сценарію стала книга Джекі Мак-Ніш, яка розповідає про зліт і падіння канадського підприємства BlackBerry. У центрі сюжету взаємини засновників компанії Майкла Лазарідіса та Джима Балсиллі.

Три мушкетери: Д’Артаньян (2023)

Три мушкетери

Д’Артаньян прибуває до Парижа, намагаючись знайти своїх нападників після того, як його покинули мертвим, що призводить його до справжньої війни, де на кону стоїть майбутнє Франції. Він приєднується до Атоса, Портоса та Араміса, трьох мушкетерів короля.

Хоробре серце (1995)

Шотландський воїн Вільям Воллес очолює своїх земляків у повстанні, щоб звільнити свою батьківщину від тиранії короля Англії Едуарда I.

​​Жанна дю Баррі (2023)

​​Жанна дю Баррі

Життя Жанни Бекю, яка народилася позашлюбною донькою бідної швачки в 1743 році та пройшла шлях до двору Людовика XV, щоб стати його останньою офіційною коханкою.