Комедії від яких неможливо відірватися за версією IMDb

Photo of author
Written By dianosaur

Комедії — це чудовий спосіб розслабитися та повеселитися. Вони можуть підняти настрій, подарувати заряд позитивних емоцій і просто добре провести час.У рейтингу комедій 2023 року представлені фільми різних років випуску, які отримали високі оцінки від глядачів та критиків.У цій статті ми пропонуємо вам добірку комедій від яких неможливо відірватися за версією IMDb. Ці фільми порадують вас оригінальними сюжетами, яскравими персонажами та безліччю смішних моментів.

Бідолахи (Бідолашні створіння) 2023

Бідолашні створіння

Неймовірна історія про фантастичну еволюцію Белли Бакстер; молода жінка, яку повернув до життя геніальний і неортодоксальний вчений доктор Годвін Бакстер.

Барбі (2023)

Барбі

Барбі та Кен чудово проводять час у барвистому та, здавалося б, ідеальному світі Барбі Ленд. Однак, коли вони отримують шанс потрапити в реальний світ, вони незабаром відкривають під іншим кутом радість і небезпеку життя серед людей.

Сімейний план (2023)

Сімейний план

Колишній найкращий вбивця, який живе інкогніто як тато в передмісті, повинен утекти від своєї родини, яка нічого не підозрює, коли його наздоганяє минуле…

Сценарій сну (2023)

Сценарій сну

Життя нещасного сім’янина перевертається з ніг на голову, коли мільйони незнайомців раптово починають бачити його уві сні. Коли його нічні виступи набувають жахливого оберту, Пол змушений продовжувати свою новознайдену зірковість.

Все завжди й водночас (Все скрізь і одразу) 2022

Все завжди і одразу

Китайська іммігрантка середнього віку потрапляє в божевільну пригоду, у якій вона одна може врятувати існування, досліджуючи інші всесвіти та поєднуючись із життям, яке вона могла б вести.

Швидкісний поїзд (2022)

Швидкісний поїзд

П’ятеро вбивць на борту швидкісного поїзда-кулі дізнаються, що їхні місії мають щось спільне…

Трикутник смутку (2022)

Трикутник смутку

Зіркова пара фотомоделей приєднується до насиченого подіями круїзу для супербагатих…

Ножі наголо (2019)

Ножі наголо

Детектив розслідує смерть патріарха ексцентричної, бойової родини…

Скотт Пілігрим проти світу (2010)

Скотт Пілігрім

Рок-музикант Скотт Пілігрим знайшов дівчину своєї мрії. Але на його шляху стоїть складніше завдання: щоб зустрічатися з нею, Скотту доведеться перемогти її сімох злих колишніх (серед яких: кінозірка-скейтбордист, рокер-веган, ідентичні близнята та інші).

Круті дівчата (2004)

Круті дівчата

Кейді Гірон — донька зоологів тривалий час жила в Африці. Вона нещодавно повернулася в США та має навчатися в школі, в якій діють безліч правил і різних розсварених між собою угрупувань. Кейді майже одразу привертає увагу учнів, до того ж її під свою опіку беруть «Баунті». Тоді у Дженіс народжується план помститися Реджині, використавши Кейді…

Чоловічий стриптиз (1997)

Чоловічий стриптиз

Шестеро безробітних металургів влаштовують чоловічий стриптиз. Жінки підбадьорюють їх піти на “the full monty” – повну наготу…

Дурний і ще дурніше (1994)

Дурний і ще дурніше

Фільм «Тупий і ще тупіший» – це комедія про двох обділених інтелектом хлопців, які примудряються влипнути в історію через власну некмітливість.

Чотири весілля і похорон (1994)

Чотири весілля і похорон

Стрічка розказує про пригоди друзів очима Чарльза, 32-річного англійця, який постійно відвідує весільні церемонії своїх друзів, проте сам одружуватися не хоче. Так одного разу на весіллі друга Чарльз зустрічає американку Керрі, після чого вся його стратегія починає розвалюватися.