Фільми, які варто подивитися підліткам

Photo of author
Written By fersht2

kadararar

Підлітковий період — це час непередбачуваних змін, досліджень і формування особистості. Ми підібрали фільми, які допоможуть підліткам розширити світогляд, розвинути інтелектуальні навички та надихнутися епічними історіями яскравих персонажів:

Винні зірки (2014)

vinni_zirki

Жанр: драма, романтика

Режисер: Джош Бун

Актори: Шейлін Вудлі, Енсел Елгорт, Нат Вольф, Лора Дерн, Сем Траммелл

Тривалість:126 /133 хв

Сюжет фільму:

Екранізація однойменного роману Джона Гріна. У сюжеті фільму розповідається про історію двох підлітків — Г’юза та Хейзел, які хворіють на рак. Головні герої зустрічаються на групових терапевтичних заняттях і спільно проходять через багато труднощів. Згодом, підлітки вирішать відправитися у подорож до Амстердама, щоб зустрітися зі своїм улюбленим письменником. Ця подорож змінює їхнє бачення світу і вони розуміють, що навіть найкоротший час у коханні може залишити незабутній слід. Фільм викликає сильні емоції та розповідає про справжню любов, сміливість і значення кожного миті життя.

Королівство повного місяця (2012)

korolivstvo_povnogo_misyacya

Жанр: комедія, драма

Режисер: Вес Андерсон

Актори: Джаред Ґілман, Кара Гейворд, Брюс Вілліс, Едвард Нортон, Білл Мюррей, Тільда Свінтон

Тривалість: 94 хв

Сюжет фільму:

Це історія про двох підлітків, Сема та Сюзі, які вирішують втекти разом, оскільки почуваються неприйнятими та незрозумілими у своєму оточенні. Підлітки організовують власну цікаву пригоду, поки дорослі намагаються їх знайти.

Фільм відрізняється особливим стилем режисури Веса Андерсона, характерними для його фільмів візуальними елементами, яскравими кольорами та химерним гумором, який точно сподобається підліткам!

Будинок із приколами (2003)

budinok_iz_prikolami

Жанр: фентезійний фільм, дитячий фільм, кінокомедія, фільм про привидів

Режисер: Роб Мінкофф

Актори: Едді Мерфі, Дженніфер Тіллі, Теренс Стемп, Марша Томасон, Натаніель Паркер, Арієль Александрія, Девісd, Марк Джон Джеффрісd, Воллес Шон, Діп Рой, Гізер Юргенсен, Джеремі Говард і Рейчел Гарріс

Тривалість: 89 хв

Сюжет фільму:

Подружжя Еверсів — рієлтори, обидва дуже зайняті. Їхній принцип: робота насамперед. Не виняток і річниця їхнього весілля. Цього дня вони мають оглянути старовинний маєток. Разом із дітьми вони вирішують ненадовго заїхати туди. Проливний дощ затоплює дорогу, і Еверсам доводиться заночувати у дивного господаря цього маєтку, містера Грейсі, та його не менш дивного дворецького Ремзлі. Сімейка раз у раз натикається на всякі дивацтва: магічні кулі, що говорять, духи й потайні ходи. Крім того, містер Грейс вважає, що місис Еверс — його загибла наречена Елізабет з XIX століття. Він та його слуги готові на все, щоб повернути Елізабет. Але кілька привидів наважуються допомогти Еверсам.

Кучерявка Сью (1991)

kucheryava_syu

Жанр: мелодрама

Режисер: Джон Г’юз

Актори: Елісон Портер, Джеймс Белуші, Келлі Лінч

Тривалість:101 хв

Сюжет фільму:

Фільм розповідає про чоловіка, на ім’я Білл Денсер, якого дев’ятирічна дівчинка, на ім’я Кучерява Сью вважає своїм татом. Білл, хоча й має скромні умови й невелику сумку на плечі, старається бути для Сью найкращим батьком. Він дбає про її одяг та харчування, навіть залучаючись до невеликих шахрайських справ. Проте Білл і Сью потраплять у “вдалу” автомобільну аварію, після якої зустрінуться з успішною та незалежною адвокаткою, яка повністю змінить їх стиль життя.

Танцювальна битва: Фрістайл (2022)

fristaill

Жанр: драма

Режисер: Ingvild Søderlind

Актори: Ліза Тейдж, Фабіан Свеґаард Тапіа, Еллен Дорріт Петерсен

Тривалість: 88 хв

Сюжет фільму:

Амалія в захваті від перспективи того, що її команда візьме участь у танцювальних змаганнях у Парижі. Проте її спантеличує зустріч із мамою, якої вона давно не бачила.