Рекомендації, Кіно для сімейного перегляду, Слайдер

Дивовижні фільми для дітей

vvvvv.jpg (190.19 Kb)

Всі ми згадуємо своє дитинство з теплом і ностальгією. Це час, коли казки стають живими, а фантазія перетворюється на реальність. Фільми здатні перенести дітей у різноколірні світи фантазії, навчити цінним життєвим урокам і просто дарувати безліч радості й сміху. Отож, ми підготували для вас підбірку дивовижних фільмів для дітей:

Матильда: Мюзикл (2022)

matildaaa.jpg (75.59 Kb)

Сюжет мюзиклу розповідає про справжнє протистояння між маленькою дівчинкою та працівниками навчального закладу Кранчем Хол. Матильда збирає навколо себе надійних однодумців. Учні збираються відстоювати свої права бути простими дітьми, в житті яких присутні веселощі, наївні бажання та багато сміху.

Аліса в Країні Чудес (2010)

alisavkrainidiv.jpg (61.51 Kb)

Алісі вже 19 років і вона забула про свої дитячі пригоди країною Чудес та Задзеркалля. Дорослу Алісу запрошують на бал до маєтку Ескотів, на якому їй говорять правду, що насправді тут готуються її заручини з Гемішем. Прогулюючись парком з матір'ю Геміша, Аліса помічає знову дивного Білого Кролика. Коли настає час заручин, дівчина говорить, що має подумати й тікає і знову опиняється у знайомому місці, проте тут щось не так…

Дім дивних дітей міс Сапсан (2016)

dim_divnih_ditei_mis_sapsan.jpg (62.22 Kb)

Сюжет фільму розповідає про 16-річного хлопчика, на ім’я Джейкоб Портман, який відправляється на острів до загадкового сирітського притулку.

Великий дружній велетень (2016)

velikii_druzhnii_veleten.jpg (58.97 Kb)

У цій казковій історії головна героїня, дівчинка, на ім'я Софі, зустрічає велетня, якого вона вважає дуже дружнім. Він і справді є добродушним і має незвичайну здатність збирати сни, які потім розсипає по всьому світу. Разом вони вирушають у захопливу подорож, де знайомляться з іншими велетнями, проте щось йде не так…

Дамбо (2019)

dambo.jpg (214.61 Kb)

В одному цирку народилося слоненятко з напрочуд великими вухами. Цирковий імпресаріо Макс Медічі наймає ветерана війни, а у далекому минулому циркового артиста Холта, наглядати за новонародженим. Допомагатимуть Холту його діти Міллі й Джо. Слоненяті дають ім'я Дамбо і невдовзі діти виявляють, що малюк вміє літати за допомогою своїх вух. Проте у їх безтурботне життя прийде безжалісний і загадковий підприємець, який задумав зробити щось погане…

Гарфілд (2004)

garfild.jpg (40.13 Kb)

Гарфілд — товстий, ледачий кіт, який живе з його власником, Джоном Арбаклом. Його основне заняття — кепкування над господарем і сусідським доберманом, Лукою. Крім Джона, Гарфілд підтримує дивну дружбу з мишею, на ім'я Луїс та іншими домашніми й не дуже улюбленцями. Історія про рудого ледачого кота, якого життя одного разу перевернеться догори дриґом

Красуня і Чудовисько (2017)

krasunyaya_i_chudovskoo.jpg (61.15 Kb)

Рімейк однойменного анімаційного фільму компанії Walt Disney Animation Studios, який заснований на однойменній казці Жанни Марі Лепренс де Бомон. У далекому селищі проживає красива дівчина, на ім'я Белль. Якось її батько Моріс відправляється на ярмарок, але по дорозі додому збивається зі шляху. Опинившись у зачарованому замку, він стає полоненим Чудовиська. Белль поспішає батькові на допомогу.

Шлях додому (2019)

shlyah_dodomu.jpg (71.85 Kb)

Весела і грайлива собачка Беллу обожнює поїсти смачненьке, досліджувати світ і ганятися за білками. Одного разу вона опиняється далеко від дому і їй належить відшукати дорогу до свого господаря. Белла здолає понад 600 км у пошуках свого хазяїна. На своєму шляху вона зіткнеться з різними пригодами та цікавими відкриттями.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожі новини

Кіно для сімейного перегляду

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.