Підбірка найкращих горорів усіх часів

Photo of author
Written By fersht2

zastavkaaa

Людина має природну реакцію на жахи, адже це допомагає захистити себе від можливих небезпек. Лякати себе — це спосіб компенсувати відсутність реальних страхів у нашому житті сьогодні та не повірите, це навіть корисно! Ми підібрали для вас найкращі жахастики, які допоможуть вам подразнити нервову систему:

Хижак (1987)

hizhak

Американський фантастичний фільм жаху 1987 року режисера Джона МакТірнана, з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. Фільм став першим у популярній франшизі «Хижак».

Сюжет фільму розповідає про загін «зелених беретів» під командуванням майора Шеффера на прізвисько «Голландець» з секретною місією прямує в центральноамериканські джунглі. Його завдання — відшукати табір місцевих повстанців, які захопили екіпаж вертольота союзників.

Але на місці вони стикаються з найсильнішою істотою в космосі — Хижаком, який має кровожерливі наміри та надприродні здібності.

Екзорцист (1973)

ekzorcist

12-річна дівчинка, на ім’я Редді захворіє на якусь дивну болячку, проте лікарі безсилі, бо виявляється, що дівчинку вселився злий дух. Стурбована мати Редді змушена буде звернутися до священника, щоб провести обряд екзорцизму. Після численних невдалих спроб витиснути диявола, священник знаходить остаточний спосіб, як позбавити Редді від потойбічної інфекції…

Керрі (1976)

kerri

Фільм базується на однойменному романі Стівена Кінга. Керрі — дивачка, яка має погані стосунки з матір’ю релігійною фанатичкою. Після того, як Керрі цькують у школі, вона розкриває свої психічні здібності — телекінез. Заради свого “відродження” та відчуття влади, Керрі використовує ці здібності, щоб помститися своїм ворогам.

Астрал (2010)

astral

Сюжет фільму розповідає про сім’ю, яка переїжджає в новий будинок, у якому відбуваються дивні речі. Один з дітей, Далтон, потрапляє в кому. Батьки вирішують дізнатися, що саме стало причиною стану свого сина. Тож вони звертаються до духовної газети, яка підказує їм, що Далтон може бути захоплений духами потойбіччя. Щоб врятувати свого сина, доводиться ризикувати власним життям та душею, спускаючись у світ мертвих…

Зелена миля (1999)

zelenaaaa_milya

Містична американська драма 1999 року за однойменним романом Стівена Кінга. Сюжет фільму розповідає про життя та роботу наглядача Пола Еджкомба та в’язнів, яких він охороняє. Проте неочікувано з’являється новий таємничий в’язень, на ім’я Джон Коффі. Він здатен зцілювати хворих, але не знає, як це правильно робити, і не здогадується, що його здібності набуваються шляхом того, що він поглинає хвороби та біль інших людей.

Кошмар на вулиці В’язів (2010)

koshmar_na_vulici_vyaziv

Це горор-фільм 2010 року, який є рімейком однойменного фільму 1984 року. Підліток Нейт Тернер, який разом зі своїми друзями стає жертвою відомого у місті Фредді Крюґера — психопата, який вбиває своїх жертв уві сні. Нейт дізнається, що його друзі теж бачили страшні сни про Фредді та згадують ситуації, які відбувалися у їхньому дитинстві, із якими пов’язаний Крюґер. Нейт вирішує досліджувати ситуацію і з’ясовує, що Фредді Крюґер насправді був відомим у місті злочинцем, який знущався та вбивав дітей. Але одного разу, він повернеться, щоб помститися всім, хто спричинив його смерть.

Анабель (2014)

anabel

1967 рік. Молоде подружжя Джон і Мія Ґордони очікують свого первістка. Щоб порадувати дружину, Джон дарує їй колекційну ляльку — Анабель, чудовий екземпляр для поповнення колекції Мії. Однієї ночі на будинок подружжя напали сатаністи, вчинили криваву розправу, а у ляльку вселилося зло.

Українські фільми на Netflix

Фільми, які варто подивитися підліткам