7 красивих фільмів, що викликають сльози та розчулюють серця

Photo of author
Written By Зеник

Ми зібрали для вас 7 прекрасних фільмів, що розчулють суворі сердця та викликають сльози навіть у тих, хто не звик демонструвати почуття.

Зелена Миля (The Green Mile, 1999)

fix-1

Події фільму відбуваються в тюрмі “Холодна Гора”. В камеру смертників потрапляє Джон Коффі: двометровий велетень, звинувачений у жорстокому вбивстві дітей. Керівник в’язниці (Пол Еджкомб) зустрічає його з презирством та гнівом. Але після знайомства з ув’язненим він починає розуміти, що гігант не скривдив би навіть муху. І поки суспільство вимагає вбити злочинця, Пол робить усе, аби виправити страшну помилку…

“Зелена миля” – це шедевральний фільм, знятий по мотивам шедевральної книги. У нас є окрема стаття (збірка) присвячена цій категорії кіно

.

Ідеальний шторм (The Perfect Storm, 1997)

Команда риболовного судна потрапляє у страшний шторм. З кожної хвилиною їх становище стає все більш загрозливим. Але моряки не збираються здаватись і вступають в протистояння з дикою природою. Сюжет фільму “Ідеальний шторм” заснований на реальних подіях.

Куди приводять мрії (What Dreams May Come, 1998)

Закохана пара втратила дітей у автокатастрофі. Батько (Кріс) рятується від депресії на роботі. Він ігнорує психологічні проблеми дружини (Енні) та не підтримує її у цей складний момент. Через що Енні втрачає голову від відчаю і покінчує життя самогубством. Це шокує Кріса. Він відправляється в пекло, аби врятувати душу коханої… “Куда приводять мрії” – це містична драма, з оригінальним, неочікуваним та дуже цікавим сюжетом.

Знайомтеся – Джо Блек (Meet Joe Black, 1998)

Уільям Періш – успішний підприємець. В 65 років він залишається енергійною людиною, що майстерно веде переговори, укладає надуспішні угоди та має тисячі планів. Втім, все раптово закінчується – до нього приходить смерть у вигляді прекрасного юнака. Бажаючи відтягнути неминуче, Уільям укладає угоду з пітьмою: життя продовжиться, але містичний гість поселиться у його домі та буде супроводжувати бізнесмена по всім справам.

Смерть вивчає людей і починає їх розуміти. У неї з’являються емоції та переживання. Невдовзі він знайомиться з донькою Періша. Так спалахує шалене кохання, що призводить до неочікуваних наслідків… Сюжет фільму “Знайомтеся – Джо Блек” піднімає теми неминучого кінця, сенсу життя та сили любові. Це прекрасна драма, що не залишить вас байдужими.

Вибір Софі (Sophie’s Choice, 1992)

Прекрасне життя Софі зруйнували нацисти. Спочатку вони вбили її чоловіка, потім змусили віддати на кремацію молодшу доньку, а в рештрі-решт погубили і улюбленного сина. Жінка страждає від відчаю і намагається знайти сили, щоб продовжити жити у світі ситих та щасливих людей післявоєнної Америки.

Спілка мертвих поетів (Dead Poets Society, 1989)

Джо Кітінг ігнорує правила школи та застарілі освітні програми. Він намагається зрозуміти кожного учня, веде себе чесно та відкрито, різко контрастує з загальною масою вчителів. Щирість педагога швидко руйнує усі бар’єри між ним та класом, а його розум та наполегливість допомагають змінити життя дітей на краще. Втім, у “білої ворони” з’являються і вороги, що прагнуть любої ціною звільнити його зі школи.

Достукатись до небес (Knockin’ On Heaven’s Door, 1997)

Два смертельно хворих чоловіка знайомляться у лікарні, де їм нічим не можуть допомогти. Не бажаючи проводити останні дні в медичних палатах, вони викрадають роскішний автомобіль та їдуть на зустріч до своєї мрії. Мрії побачити море.