Найкращі фантастичні фільми 2018 року

Photo of author
Written By Сергій

Соло. Зоряні війни. Історія.

37848857-1040000

Хан Соло — найвідоміший в галактиці шахрай та пілот, котрий допоміг перемогти зловісну імперію. Але як він став таким? Фільм “Соло” розповідає про шлях молодого Хана до свого звання, про його пригоди та й взагалі, історію космічного ловеласа та авантюриста.

Апгрейд

upgrade1

Грей Трейс — автомеханік разом з дружиною Ашою після доставлення автомобіля клієнту потрапляють в аварію. Кілька незнайомців влаштовують стрілянину, в якій Аша отримує смертельне поранення. Грею пошкоджують спинний мозок і він може пересуватися тільки на інвалідному візку. Смерть дружини та проблеми зі здоров’ям викликають у чоловіка тривалу депресію. На допомогу приходить його клієнт Ерон: він розробив чип Стем, який працює як додатковий мозок. Після успішної операції Грей береться за власне розслідування вбивства Аши.

Світ Юрського Періоду 2

Сиквел успішног оребуту “Парку Юрського Періоду”. Після інциденту в розважальному парку «Світ Юрського періоду» минуло три роки. Парк покинуто, постраждалим було виплачено компенсації, а динозаврів, що вирвалися на свободу, покинуто напризволяще. Вночі на острів Нублар, де стояв парк, прибувають найманці та спускаються на підводному човні в лагуну, щоб добути зразок ДНК зі скелета динозавра Індомінуса рекса. На човен нападає мозазавр, а коли зразок доставляють на поверхню, найманців атакує тиранозавр. Брама в лагуну лишається відкритою, даючи водним ящерам втекти в світовий океан.

Першому гравцю приготуватись

ready-player-one-1200-1200-675-675-crop-000000

2045 рік. Підліток Уейд живе в забрудненому та перенаселеному Коламбусі. Тут він входить у віртуальну реальність OASIS, котра дає жителям можливість втекти він справжніх проблем світу. Однак творець ОАЗИС-у, ексцентричний мільярдер Джеймс Холлідей, померши, залишив в грі пасхальне яйце, до якого ведуть три ключа. Той, хто пройде «квест Анорак» і першим добереться до яйця, отримає 500 мільярдів доларів і контроль над оазисом.

Хижак

predator-3

Прибулець Хижак повернувся на екрани! А разом із ним повренулось й полювання на найнебезпечніших створінь планети Земля — людей.