Найкращі бойовики 2018 року

Photo of author
Written By Сергій

12 мужніх

12_mugnih

Фільм розповідає історію першої команди Спеціальних сил, розгорнутих в Афганістані після терактів 11 вересня 2001 року. Під керівництвом нового командира загін кавалеристів (військовослужбовців бронетанкових військ США) повинен співпрацювати з афганським військовим начальником, щоб знищити Талібан.

Місія неможлива: Фолаут

mcj-07369-sr-pk

Вже шостий фільм в серії “Місія Неможлива”. Але, незважаючи на велику кількість сиквелів, франшиза не лише тримає планку високо, але й піднімає її. “Фолаут” сьогодні називаютьь найкращим фільмом в серії. До Тома Круза (Ітан Гант) приєднується неймовірно харизматичний та потужний Генрі Кавіл. Друг він чи вороз — дізнаєтесь вже у фільмі.

Хмарочос

fsfs

Вілл Сав’єр (Двейн Джонсон) раніше керував елітним загоном ФБР з рятування заручників, поки на одній операції він мало не загинув. Після того страшного дня він втратив ногу, яку замінив якісним протезом. Вілл устиг завести сім’ю, він абсолютно щасливий і вже кілька років не торкається до зброї. Нині його робота полягає в оцінці безпечності споруд, особливо багатоповерхових. Через збройний напад на 90-х поверхах спалахує пожежа. Сім’я Сав’єра заблокована на верхніх поверхах і не має змоги вибратися звідти. Тепер на плечах Вілла лежить відповідальність за життя рідних — він повинен їх урятувати, чого б це йому не коштувало.

Брейвен

1484843734-jason-momoa

Фільм розповідає про начальника бригади лісозаготовників Джо Брейвене, що живе в горах разом зі своєю сім’єю. Вони перебували в спокої і гармонії з природою, поки не зіткнулися з бандою наркоторговців. Головну роль у фільмі виконує харизматичний Джейсон Момоа.

Праведник 2

1542966433_t8m4z8wo9mdhuvporctvzgv3kdf

Сиквел надуспішного бойовика із Дензелом Вашингтоном. Колишній агент військової розвідки Роберт Макколл продовжує свою боротьбу зі злочинністю. Тепер він діє і за межами США.

Найкращі фантастичні фільми 2018 року

Найкращі фільми жахів 2018