Мультфільми для сімейного перегляду

Photo of author
Written By Сергій

Сімейний вечір? Із дітьми? Без? Чудово провести його разом допоможе будь який із наступних мультфільмів!

Шрек 2

20090822001653shrek_2

Жив був у казковому царстві зелений велетень на ім’я Шрек… Так варто починати кожну казку. Але “Шрек” – це не звичайна казка. Це весела та оригінальна пригода із відсилками до сучасної культури. Як глядачі, так і критики, часто сходяться на думці, що сиквел багато у чому переплюнув оригінал. І тут важко не погодитись. Яскраві жарти котрі будуть смішними як для дітей, так і для дорослих. Але головне — Кіт у Чоботях. Новий персонаж робить мульфільм ще більш колоритним. Чудовий мультфільм для сімейного перегляду, якщо ви просто хочете весело провести час.

Рататуй

thumb-1920-678281

Мрія маленького мишеняти (так краще звучить, ніж просто щура) — стати великим поваром. Але ж він… Просто миша? Ні, цей мультфільм про те, що навіть коли ти маленький а інші не сприймають тебе серйозно, ти можеш досягнути небачених раніше вершин! Головне не задаватись. А ще цей мультфільм про те, що іноді мрія та щастя це трохи не те, чого ти чекав раніше. Іноді щось маленьке важить набагато більше ніж успіх та визнання.

. . . . . .

Мадагаскар

wuetiqu2efhhw94ytp0pwabfyug

Пригоди чотирьох таких не схожих один на одного тварин тільки починаються. Як можуть дружити лев, зебра, бегемот та жираф? А ось і дізнайтесь, якщо ще не дивились “Мадагаскар”. Цей мультфільм витримує випробування часом. Неймовірні пригоди очікують вас, пройдіть їх разом із колоритним квартетом та дізнайтесь, чого варта воля насправді.

. . . . . .

Коко

2017coco

Черговий шедевр Pixar котрий вистрелив зовсім недавно отримавши одразу двох “Оскарів” за найкращий мультиплікаційний фільм та за найкращу пісню. Музика в сім’ї Мігеля — заборонена тема. Але хлопчик більш за все бажає стати музикантом. Для цього йому доведеться відвідати країну мертвих. Цей яскравий мультфільм про дива, мрії та… Смерть, що трохи неочікувано. Можливо звідси варто дізнатись, що всі ми дорослішаємо, старіємо та відходимо в інший світ, аби дати дорогу іншим.

. . . . .

Думками навиворіт

dumkamy_navyvorit1

Фраза “у моїй голові живуть таргани” набуває буквального значення. Чи знали ви, що у вашій світлій голові є живі емоції, котрі спілкуються та входять у гру, коли потрібно? Звичайно, все трохи не так, але якщо ви вирішили подивитись цей мульфільм із дітьми, тоді це дуже повчальна історія про те, що наші емоції — не те, чого варто боятись чи соромитись. Чудова, нестандартна пригода, котра буде цікавою та дотепною як для дітей, так і для дорослих.