Сімейний вечір: Що подивитись?

Photo of author
Written By Сергій

__594e8c1b892ee

На порозі сімейний вечір і ви вирішили подивитись разом фільм? Хочеться чогось життєрадісного, милого чи просто веселого? Можливо вам допоможе ця маленька підбірка із п’яти чудових фільмів.

Життя Пі

2000e82bec2b24ee22b447899e48088f

Фільм розповідає про життя чоловіка на ім’я Пі, котрий при виїзді з Індії із сім’єю потрапляє у шторм. Пі виявляється єдиним, хто вижив… Із людей. Тож йому довелось провести не один день у шлюпці разом із бенгальським тигром.

«Життя Пі» – чудовий фільм Енга Лі 2012 року, лауреат премії Оскар, але окрім того – це ще й прекрасна картина для всієї сім’ї. Тут щось для себе знайдуть і дорослі, і діти. Велику частину фільму займає зйомка на «зеленому екрані», але ніяк вам не завадить, адже фільм дуже красивий візуально. Та й зможете уроки для себе винести, а опісля перегляду буде що обговорити із другою половинкою чи із дітьми.

Пригоди Паддінгтона

1497611972_6728b5dc11

Фільм розповідає про ведмедика Паддінгтона. Милого, доброго та акуратного. Він прибуває до Англії, де знайомиться із сім’єю Браунів та переживає безліч пригод.

Фільм ще свіжий, вийшов у 2014 році, ставши одним із найкращих сімейних фільмів року. В принципі, як і сиквел. Тож ви сміливо можете перглянути одразу обидві частини фільму, з ким би ви не вирішили провести вечір.

Коханий з Майбутнього

src_1373633300luabov-vne-vremeni

Тім Лейк у віці 21 року дізнається від батька, що чоловіки із їхнього роду завжди володіють цікавою здібністю: подорожувати в часі. Тім не може змінити історію, але може впливати на те, що відбувалося в його житті. Тож він вирішує використати цю здібність, аби завоювати кохану дівчину.

Цей фільм не претендує на роль «наукової фантастики» абощо, але він надзвичайно милий, чарівний а також із певною задумкою. Це трохи більше, ніж просто романтичний фільм. Легка англійська романтична комедія, котра кожному буде до смаку, оцінять і чоловіки, і жінки.

Дорога Додому 2: Загублені в Сан-Франциско

output_1138x640

Фільм, як і перша частина, розповідає про двох собак та кішку із іменами Тінь, Шанс та Сессі. Тінь – старий та досвідчений, Шанс – молодий шибайголова, а Сессі… Вона Кішка. І всі троє губляться у великому місті, із котрого вони тепер мають знайти дорогу додому.

Фільм 1996 року саме один із тих, котрий вам варто подивитись. Звичайно, це не «Хатіко», він куди більш позитивний, але саме тому його й пропонуємо вам до перегляду. Та й менш відомий. Втім, якщо ви шукаєте милий та веселий фільм про тварин – «Дорога Додому 2» – чудовий вибір. Для різноманіття й першу частину подивитись можете.

Джуманджі

a2e5471fc3aa45e99a45e04f5148

Ну і в списку має бути фільм із розділу «всім відомої класики». Нехай це буде Джуманджі 1995 року із Робіном Уільямсом. Сюжет всім відомий: двоє дітей знаходять таємничу гру, ходи в котрій вивільняють всілякі небезпечні умови звідти. Діти витягують звідти хлопчика, котрий колись не закінчив гру та був у ній замкнений. Звичайно, зовсім недавно в кінотеатрах показували римейк оригінального «Джуманджі» із Дуейном Джонсоном в головній ролі, але я б, швидше, порадив вам все ж таки оригінал, котрий досі витримує випробування часом. Чудовий веселий та захопливий фільм для всієї сім’ї.