Новий Джеймс Бонд: Аарон Тейлор-Джонсон?

Photo of author
Written By dianosaur

З’явилися чутки, що наступного актора на роль Джеймса Бонда вже обрано. За 60 років існування франшизи, заснованої на персонажі Ієна Флемінга, Бонда встигли втілити на екрані декілька акторів. Деніел Крейг був останнім, хто володів цією культовою роллю, але попрощався з 007 у 2021 році у вибуховому фіналі “Не час помирати”. З того часу офіційної інформації про його наступника не було.

За даними The Sun, актором, обраним на головну роль у 26-му фільмі про Бонда, став Аарон Тейлор-Джонсон. За повідомленням, йому вже офіційно надійшла пропозиція, але він її ще не прийняв. Джерело The Sun стверджує, що зараз очікується згода Тейлор-Джонсона, а офіційна заява актора може відбутися найближчими днями.

Deadline, інше авторитетне видання, зазначає, що продюсерська компанія франшизи Eon Productions відмовилася коментувати публікацію The Sun, але й не спростувала її.

Хто такий Аарон Тейлор-Джонсон?

Аарон Тейлор-Джонсон

32-річний британський актор відомий за ролями у фільмах “Пипець”, “Ґодзілла”, “Зоряні війни: Війна клонів” та “Швидкі та люті: Гоббс та Шоу”. Він також здобув премію “Золотий глобус” за роль у фільмі “Нічні тварини”.

Чи буде Тейлор-Джонсон новим Бондом?

Наразі офіційного підтвердження цієї інформації немає. Очікується, що найближчими днями буде оголошено остаточне рішення.