Юні Титани: Від коміксів до великого екрана

Photo of author
Written By dianosaur

Юні Титани, які протягом десятиліть здобули популярність на сторінках коміксів (особливо у 1980-х роках), за останні роки стали справжнім культурним феноменом завдяки різноманітним анімаційним серіалам. Серед них особливо виділяється динамічний та метагумористичний серіал “Юні Титани вперед!”, який у 2018 році породив власний спін-офф фільм. Зараз же студія DC готується до створення повнометражного фільму про Юних Титанів у жанрі live-action.

Команда Титанів, що складається здебільшого з юних помічників відомих супергероїв, була створена Бобом Хейні, Джорджем Кешданом і Бруно Преміані. До її складу зазвичай входять такі персонажі, як Робін, Рейвен, Аквалад, Кіборг та інші.

Сценарій нового фільму напише Ана Ногейра, яка вже працює над сценарієм до фільму “Супердівчина: Жінка завтрашнього дня”.

Сюжет нового фільму про Юних Титанів поки що тримається в секреті, але не виключено, що команда знову буде боротися за справедливість. Чи буде фільм таким же смішним та самоіронічним, як “Юні Титани вперед!”? Це малоймовірно, адже телесеріал “Титани” мав більш серйозний тон. Проте, сподіваємося, що новий фільм все одно буде цікавим та забирущим.

Дата виходу фільму наразі невідома, адже сценарій ще не написаний. Першим же фільмом від DC Studios, очолюваної Джеймсом Ганном, стане “Супермен”, який вийде на екрани 11 липня 2025 року.tunesharemore_vert