Фільм за мотивами відеогри The Sims: нове життя у віртуальному світі

Photo of author
Written By dianosaur

Після тріумфального успіху “Барбі” та визнання акторського та продюсерського таланту Марго Роббі, вона знову береться за амбітний проєкт. Цього разу, разом з партнерами з LuckyChap, Роббі візьметься за екранізацію культової відеогри The Sims. Режисером фільму стане Кейт Херрон, відома за роботою над першим сезоном “Локі”.

The Sims, створена Віллом Райтом як сатира на американську культуру споживання, здобула шалену популярність з моменту випуску першої гри у 2000 році. Симулятор життя, де гравці створюють персонажів та ведуть їх до омріяних цілей, здобув безліч шанувальників завдяки гнучкості та безмежним можливостям.

На відміну від ігрового світу, де сюжет творить сам гравець, фільм The Sims потребуватиме чіткої структури. Херрон, спільно зі сценаристкою Брайоні Редман, вже розробили концепцію, яка вдихне життя віртуальним персонажам на великому екрані. До команди також приєднався Рой Лі, відомий за роботою над фільмом “Варвар”.

Хоча студія чи стримінговий сервіс для трансляції фільму ще не визначені, зважаючи на зірковий склад команди, це неодмінно станеться найближчим часом. Успіх екранізацій відеоігор у кінотеатрах свідчить про те, що The Sims має всі шанси стати частиною нового тренду та здобути прихильність мільйонів глядачів. Тому рекомендуємо слідкувати за новинами світу кіно.