Madame Web розчаровує: касові збори нижчі, ніж у Морбіуса

Photo of author
Written By dianosaur

Остання досить невдала спроба студії Sony створити спін-офф про Людину-павука (якщо взагалі можна його так назвати) стала останньою краплею, що викликала шквал критики серед широкої аудиторії в Інтернеті щодо сучасних фільмів про супергероїв. Мадам Павутина відстає від Морбіуса за касовими зборами, із загальною сумою 77,4 мільйона доларів після двох вихідних.

Стрічка, у якому Дакота Джонсон виконує роль фельдшера-ясновидця, є четвертою частиною всесвіту Людини-павука від Sony, до якого входять: “Веном”, “Веном: Хай буде бійня”, “Морбіус”, і майбутні фільми “Мисливець Кравен”, “Веном 3” та “Madame Web”.

Зараз ймовірність успіху фільму “Мадам Павутина” дуже низька. Навіть якщо фільм стане популярним, Sony готується до можливого фінансового впливу. З початковими показниками зборів “Madame Web” відчутно провалився, що може свідчити про те, що плани компанії щодо фільмів про Людину-павука переглядаються. Зрозуміло, що “Мадам Павутина” — це ще один приклад того, що Sony неправильно розуміє інтелектуальну власність Людини-павука, знімаючи фільми про своїх менш відомих персонажів. Окрім Венома, більшість глядачів, швидше за все, не знайомі з Морбіусом і Мадам Павутина, що може вплинути на успіх цих фільмів.