Режисер Shang-Chi Дестін Деніел Креттон зніме фільм про Наруто

Photo of author
Written By dianosaur

Американський режисер Дестін Деніел Креттон поки не режисерує месників, натомість чоловік планує зробити адаптацію на основі надзвичайно популярної манги Наруто. Ба більше, режисер, який став співавтором сценарію та режисером фільму Marvel Studios Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, був призначений автором і кермувальником живої адаптації назви для Lionsgate.

Якщо ви пропустили, то Наруто є творінням Масаши Кісімото. Це історія про молодого ніндзя, на ім’я Наруто Узумакі, який мріє стати лідером свого села, але також повинен боротися з володінням духом дев’ятисотого лиса-демона. Початково серіал був публікований у журналі Shonen Jump протягом періоду з 1999 по 2014 рік. Він став найпопулярніша манга (займаючи третє місце за обсягом продажів в історії після One Piece і Dragon Ball) і був адаптований у різноманітні анімаційні серіали та фільми.

Живий екшн не завжди є легким вибором для історій, що виходять із манґи та аніме, особливо зараз — за кожною успішною історією, такою як One Piece, стоїть більш змішана доля, як у “Аватар: Останній маг повітря”. Але творець Наруто має довіру до Кретона:

Засновник Наруто Масаші Кішімото

«Коли я почув про прихильність Дестіна, це сталося одразу після перегляду його блокбастера, і я подумав, що він стане ідеальним режисером для Наруто», — сказав Кісімото в заяві, опублікованій The Hollywood Reporter.

«Насолодившись іншими його фільмами та зрозумівши, що його сильною стороною є створення серйозних драм про людей, я переконався, що для Натуро немає іншого режисера. Зустрівши Дестіна, я також виявив, що він відкритий режисер, який готовий, щоб прийняти мій внесок, і твердо відчував, що ми зможемо співпрацювати разом у виробничому процесі».