Від Джокера і до Наполеона. Хоакін Фенікс зіграє знову головну роль

Photo of author
Written By dianosaur

golovna_napoleon

Новий історичний фільм від режисера Рідлі Скотта “Наполеон” вже готується отримати схвальні відгуки критиків, а актор Хоакін Фенікс знову вхопив одіозну головну роль.

Фільм, який вийде на екрани 22 листопада 2023 року, розповідає про життя і становлення влади Наполеона, від його скромного походження до його тріумфальних перемог і трагічного падіння. Назва фільму “Наполеон” – “Kitbag” – відсилає до відомої фрази Наполеона: “У кожному солдатському ранці лежить маршальський жезл”.

napoleon

У жовтні 2020 року стало відомо, що роль Наполеона зіграє Хоакін Фенікс. У березні 2021 року до проєкту приєдналася Джоді Комер, яка зіграє Жозефіну. У лютому 2022 року Тахар Рахім поповнив акторський склад. Для знімання історичного фільму “Наполеон” було виділено чималі кошти. Ба більше, знімальна команда може похвалитися використанням новітніх технологій для створення історичного доробку. Глядачі вже змогли оцінити трейлер до фільму. Найбільше “Наполеон” отримав позитивних відгуків за свою постановку, костюми та візуальні ефекти.