“Вонка” вже втретє на великих екранах!

Photo of author
Written By dianosaur

vilil_vonka_1

Джонні Депп передає свою “естафету” чудернацького героя Віллі Вонку молодшому, хоча не менш харизматичному та талановитому колезі — Тімоті Шаламе, який вхопив популярність завдяки головній ролі у фантастичній “Дюні”.

Всім відомий факт, що новий фільм “Вонка” заснований на книзі «Чарлі й шоколадна фабрика» Роальда Дала. Сам письменник не був прихильником актора, який грав містера Вонка у фільмі ще 1971 року випуску, коли Дал бачив на екрані телевізора цей фільм, то відразу перемикав. Втім, у масову культуру перша екранізація ввійшла вже у наші часи, завдяки користувачам інтернету. Вони створили відомий мем з епізоду, коли Віллі Вонка у виконанні Джина Вайлдера заінтригований розповіддю іншого персонажа історії.

willy_w_meme

Цікаво, чи сподобалась би Роальду Далу гра містерів Деппа чи Шаламе? Ймовірно, відповідь на це питання дадуть глядачі вже 14 грудня 2023 року, саме у цю дату планується офіційний показ стрічки в кінотеатрах України, а у США на день пізніше. Таке рішення продумане і вже звичне для голлівудських менеджерів, бо фільми-казки для дітей далеко не вперше прем’єрять напередодні зимових свят. А в Україні до того ж це буде час між Миколаєм і Різдвом.

Ба більше, акторський склад фільму дійсно вражає, адже на екранах ви побачите Олівію Колман («Фаворитка»), Метта Лукаса (франшиза «Паддінгтон»), Ровена Аткінсона (знаменитий Містер Бін!), Калу Лейн, Кіґен-Майкла Кі, Патерсона Джозефа, Метью Бейнтона, Селлі Гокінс, Джима Картера, Г’ю Ґранта («Чотири весілля і похорон», «Щоденник Бріджит Джонс» та багато інших. Режисером «Вонки» є Пол Кінґ відомий своєю франшизою «Паддінгтон».

Поки фанати творчості Дала та актора Тімоті Шаламе можуть оцінити офіційний український трейлер, що розповідає дивовижну історію про те, як найбільший у світі винахідник, фокусник і шоколатьє став тим Віллі Вонкою, якого ми знаємо сьогодні. Ця яскрава і винахідлива кіновистава познайомить глядачів з молодим Віллі Вонкою, повним ідей і рішуче налаштованим змінювати світ шматочок за шматочком. Він доводить, що найкращі речі в житті починаються з мрії. Якщо вам пощастило зустріти Віллі Вонку, будьте певні, все можливо.