Касові Збори: Історія Іграшок потужно стартувала, супергероїка продовжує тонути

Photo of author
Written By Сергій

toy-story-4-and-childs-play-fanmade-poster

«Історія іграшок 4» домінує в домашньому прокаті, а «Дитячі ігри» показують середній результат. Четверта частина франшизи «Історія іграшок» заробила в світі за перший уїк-енд близько $240 млн: $118 млн в США, плюс ≈ $120 млн на міжнародних ринках.

Це найкращий старт у всій серії, хоча показники третьої «Історії іграшок», з урахуванням інфляції, складають $126 млн (110 млн без обліку). У Китаї «Іграшкам» пощастило не сильно – всього $13 млн. В один час з ними на екрани повторно вийшла аніме-класика Хаяо Міядзакі «Віднесені привидами», яка повністю зруйнувала «піксарівський» плани.

На противагу “Історії Іграшок”, недитяча, жорстока іграшка Чакі вступила в гонитву за касовими зборами більш скромно – $14 млн на старті (при бюджеті в 10 млн). Оригінальний фільм, що вийшов в кінці 1980-х заробив приблизно стільки ж – $14,4 млн.

Справжні дива стійкості творить «Аладдін», що утримує третю сходинку з $12 млн (загальна світова каса становить 810 млн). Все глибше тонуть «Люди в чорному: Інтернешнл» і «Люди Ікс: Темний Фенікс». Загальні показники перших досягли $ 129 млн (левову частку з них приніс Китай, $41 млн), другі зупинилися на позначці в $233 млн.

З 28 червня починають свій повторний прокат «Месники: Фінал», тому актуальні для них цифри будуть відомі вже найближчим часом. Однак уже зараз можна прогнозувати подолання бар’єру «Аватара» Джеймса Кемерона (зараз їх розділяє менше 45 млн доларів).