Вачовскі готові зняти ще одну “Матрицю”

Photo of author
Written By Сергій

whoaaaa-michael-b_-jordan-has-leading-role-in-matrix-reboot

Готуйтесь до ще однієї «Матриці». За повідомленнями декількох ЗМІ, режисери Лана і Ліллі Вачовські планують почати зйомки нового фільму серії в 2020 році. Головну роль збирається виконати Майкл Б. Джордан. у будь якому випадку режисерський дует саме його бачить головним героєм. Варто сказати, що у цьому був сенс, адже до кіану Рівза роль Нео пропонували Уілу Смітту.

У травні про можливість продовження вперше заговорив постановник «Джона Уіка» Чед Стахелскі, який працював каскадером і дублером Кіану Рівза під час зйомок трилогії:

«Я безмежно щасливий, що вони не просто роблять ще одну «Матрицю», а розширюють те, за що ми її так полюбили».

Пізніше представник Стахелскі сказав, що фрази були висмикнуті з контекту. Однак студія Warner Bros. дійсно готова приступити до створення нової картини. Ще не відомо, чи стане проект повноцінним ребутом серії. Можливо нас чекає продовження історії.

Сценарій напише Зак Пенн («Першому гравцеві приготуватися»). Робоча назва фільму – Project Ice Cream (Проект Морозиво). Також до нової «Матриці» приєднався художник-постановник трилогії і постійний коллаборатор Вачовскі – Х’ю Бейтап.

Оригінальна «Матриця» побачила світ у 1999 році, після чого отримала два сиквели (обидва вийшли в 2003-му). Фільм розповідає про Нео, який дізнається, що весь існуючий світ – всього лише комп’ютерна ілюзія. Йому, як Обраному, належить врятувати людство від неминучого поневолення машинами. У фільмі, крім Рівза, також знімалися Кері-Енн Мосс, Лоуренс Фішборн і Г’юго Вівінг.