Ремейк фільму “Суспірія” триватиме на годину довше, за оригінал

Photo of author
Written By Сергій

a9b9edb6f174f1660f17172a9ae814a6

Офіційний хронометраж хоррору «Суспірія» складе 152 хвилини, тобто рівно на 60 хвилин більше, ніж у оригінальної стрічки Даріо Ардженто. Світова прем’єра нової версії класичного фільму жахів очікується на 75-му Венеціанському кінофестивалі.

Сюжет розповідає про молоду балерину Сьюзі (Дакота Джонсон), яка приїхала навчатися до Німеччини і стала свідком низки містичних вбивств в елітній балетній школі Берліну. Героїня починає розплутувати цю історію, і з’ясовує, що школа була обрана збіговиськом відьом для свого шабашу. Незабаром Сьюзі розуміє, що стане наступною жертвою зловісних і надприродних сил, якщо вчасно не зніме відьомське прокляття.

Також у фільмі знялися Тільда Суїнтон, Хлоя Грейс Морец, Міа Гот, Анджела Вінклер, Сільві Тестю, Рене Саутендійк, Фабріціо Саккі, Інгрід Кейв, російський хореограф Олена Фокіна і Джессіка Харпер, яка зіграла головну роль в оригінальній «Суспірія».

Ремейк легендарної картини розроблявся протягом майже 10 років, встигнувши за цей час змінити постановника. Режисерське крісло в підсумку посів Лука Гуаданьїно, який зняв «Клич мене своїм іменем» і «Великий сплеск» за участю тих же Джонсон і Суїнтон. Сценаристом проекту виступив Девід Кайганіч («Правдива історія», «Терор»).

Прем’єра фільму “Суспірія” в США відбудеться 2 листопада поточного, 2018 року.