Серіал по “Володарю Перснів” знайшов сценаристів

Photo of author
Written By Сергій

aragorn-thing

Amazon розкрили нові подробиці про майбутню телеверсію «Володаря Перснів». Відтак, шоураннерами та сценаристами масштабного проекту офіційно призначені Джон Д. Пейн та Патрік МакКей. Вони ж паралельно працюють над фільмами «Стартрек 4» і «Годзилла проти Кінг-Конга».

«Багатий світ, створений Толкіном, наповнений величчю і душевністю, мудрістю і складністю. Ми неймовірно раді нашій співпраці з Amazon і можливості знову втілити в життя цей світ », – заявили Пейн і МакКей. – «Починається пригоди всього нашого життя».

Сюжет представить нові історії зі світу Середзем’я, яким раніше не знайшлося місця на великих екранах. Дія серіалу розгортатиметься до подій фільму «Хранителі Персня» і основної трилогії. Згідно інсайдерської інформації, перший сезон сфокусується на пригодах юного Арагорна.

Серіал демонструватиметься на спеціальній платформі Prime Video, флагманським проектом якої зараз є «Людина у високому замку». Цей серіал за два сезони зумів залучити 8 мільйонів глядачів і збільшити число передплатників на 1,15 млн осіб. За допомогою екранізації фентезі-циклу Дж.Р.Р. Толкіна Amazon хочуть домогтися втричі більших результатів.

Всього з урахуванням гонорарів акторів, виробничих витрат і спецефектів, компанія витратить на «Володаря Перснів» 1 мільярд доларів, причому, згідно з умовами контракту з HarperCollins, New Line і Tolkien Estate, зйомки обов’язково повинні стартувати протягом найближчих двох років. Керівник Amazon Studios офіційно підтвердив, що прем’єра серіалу відбудеться не раніше 2021 року.