Нова “Баффі – Переможниця Вампірів” буде не ребутом, а продовженням

Photo of author
Written By Сергій

984buffy3

Анонс перезапуску культового серіалу «Баффі» викликав неоднозначну реакцію у шанувальників оригіналу. Однак шоураннер, Моніка Брін, поспішила заспокоїти фанатів і натякнула, що її проект швидше стане продовженням, а не ребутом, і в центрі сюжету може виявитися нова героїня-винищувачка вампірів.

«Деяким жанровим авторам найдорожчі “Зоряні війни”. Що ж, тоді “Баффі – переможниця вампірів” – це мої “Зоряні війни”. Ще до того, як стати сценаристом, я була палкою фанаткою цього серіалу. Протягом усіх семи сезонів я спостерігала, як Баффі Саммерс дорослішала, закохувалася, вбивала. Я дивилася, як вона боролася, винищувала та перемагала. Є лише ОДНА Баффі. Одні Ксандра, Віллоу, Джайлз, Корделія, Оз, Тара, Кендра, Фейт, Спайк, Енджел… Їх не можна замінити. Відтворити блискучий, прекрасний серіал Джосса Уідона неможливо. І я навіть не буду намагатися. Але тепер, двадцять років по тому … Світ здається куди страшнішим, ніж раніше. Тому, можливо, прийшов час нової винищувачки… Більше мені сказати нічого », – заявила Брін.

Подробиці про учасників касту і дату початку зйомок нової «Баффі» поки не повідомляються. Відомо лише, що автори хочуть віддати головну роль в проекті темношкірій актрисі. Джосс Уідон допоможе Брін в написанні сценарію, а також візьме на себе обов’язки виконавчого продюсера шоу разом з Гейл Берман, Френ Рубел Кузу, Кацем Кузу і Джо Ерлі.