Лея у виконанні Керрі Фішер повернеться в 9 епізод Зоряних Воєн

Photo of author
Written By Сергій

star-wars-9-carrie-fisher039s-family-doesn039t-know-plan-for-leia

Disney і Lucasfilm офіційно оголосили акторський склад дев’ятого епізоду «Зоряних воєн». До своїх ролей повернуться Дейзі Рідлі, Адам Драйвер, Джон Боєга, Оскар Айзек, Люпіта Ньоно, Донал Глісон, Келлі Мері Трен та інші. Образ Ленд Калріссіана знову втілить Біллі Ді Вільямс. У фільмі також будуть нові персонажі, їх зіграють Наомі Акі ( «Леді Макбет») та Річард Грант ( «Логан»).

Крім того, в «Епізоді IX» знову з’являться виконавець ролі Люка Скайуокера Марк Хемілл і покійна Керрі Фішер. За словами режисера Дж. Дж. Абрамса, в майбутній фільм будуть включені невикористані матеріали з Фішер в образі Леї, відзняті ще для «Пробудження сили»:

. . . . .

«Ми відчайдушно любили Керрі Фішер. Знайти задовільний варіант завершення саги Скайуокерів без її участі можливості так і не виявилося. Ми ніколи не збиралися проводити рекаст або вдаватися до комп’ютерної графіки. Завдяки підтримці та благословення її дочки Біллі, ми все ж знайшли спосіб вшанувати спадщину Керрі і роль Леї в “IX Епізоді”, використовуючи матеріали, що не увійшли в “Епізод VII”.»

Зйомки поки що безіменного «Епізоду IX» саги «Зоряні Війни» стартують в Лондоні 1 серпня, українська прем’єра очікується в грудні 2019-го.

Крістен Стюарт поповнила каст ребуту “Ангелів Чарлі”

Нова “Баффі – Переможниця Вампірів” буде не ребутом, а продовженням