Касові збори, Новини кіноіндустрії

Касові Збори: Історія Іграшок потужно стартувала, супергероїка продовжує тонути

toy-story-4-and-childs-play-fanmade-poster.jpg (142.58 Kb)

«Історія іграшок 4» домінує в домашньому прокаті, а «Дитячі ігри» показують середній результат. Четверта частина франшизи «Історія іграшок» заробила в світі за перший уїк-енд близько $240 млн: $118 млн в США, плюс ≈ $120 млн на міжнародних ринках.

Це найкращий старт у всій серії, хоча показники третьої «Історії іграшок», з урахуванням інфляції, складають $126 млн (110 млн без обліку). У Китаї «Іграшкам» пощастило не сильно - всього $13 млн. В один час з ними на екрани повторно вийшла аніме-класика Хаяо Міядзакі «Віднесені привидами», яка повністю зруйнувала «піксарівський» плани.

На противагу "Історії Іграшок", недитяча, жорстока іграшка Чакі вступила в гонитву за касовими зборами більш скромно - $14 млн на старті (при бюджеті в 10 млн). Оригінальний фільм, що вийшов в кінці 1980-х заробив приблизно стільки ж - $14,4 млн.

Справжні дива стійкості творить «Аладдін», що утримує третю сходинку з $12 млн (загальна світова каса становить 810 млн). Все глибше тонуть «Люди в чорному: Інтернешнл» і «Люди Ікс: Темний Фенікс». Загальні показники перших досягли $ 129 млн (левову частку з них приніс Китай, $41 млн), другі зупинилися на позначці в $233 млн.

З 28 червня починають свій повторний прокат «Месники: Фінал», тому актуальні для них цифри будуть відомі вже найближчим часом. Однак уже зараз можна прогнозувати подолання бар'єру «Аватара» Джеймса Кемерона (зараз їх розділяє менше 45 млн доларів).Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожі новини

Кіно для сімейного перегляду

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.