Рекомендації, ТОП

Неймовірні фільми засновані на реальних подіях

Баррі Сіл: Король Контрабанди

american-made-wallpaper.jpg (202.72 Kb)

Фільм розповідає історію колишнього пілота, Баррі Сіла, котрий в гонитві за грошима вплутується в справи як наркоторговців, так і управлілля боротьби з наркотиками США. За наказом влади йому доводиться перевозити наркотики, людей і, врешті решт, отримати просто неймовірний капітал. Гроші сипляться зі всіх шпарин, важко уявити, що щось подібне могло відбувати насправді.

Я, Тоня

itonya_pre-still-1024x429.jpg (82. Kb)

Тоня Хардінг — одна з найкращих фігуристок 1990-х років стала скандально відомою через зламану ногу конкурентки. Саме цю історію розповідає фільм “Я, Тоня”. Дівчина пройшла непростий шлях, зустріла неправильного чоловіка та, в кінші шляху, була позбавлена як олімпійської медалі, так і можливості ще колись займатись улюбленою справою — фігурним катанням.

У гонитві за щастям

Дивовижна, надихаюча історія про Кріса Гарднера (Уілл Смітт), котрий пройшов важкий шлях від бідного продавця, до успішного маклера, котрий зміг заробити мільйони. Йому довелось пройти тернистим шляхом, ночуючи із сином в громадських туалетах у гонитві за щистям. Фільм нагадує, що кожному з нас під силу досягти мети, якщо дуже постаратись.

Зодіак

85b834b9-bfe7-4d9e-85c6-1fa69fc2dbf4.jpg (75.04 Kb)

Дивовижний у своїй похмурості та точності відтворення вбивств одним із найвідоміших невпійманих вбивць в історії — Зодіаком. Ніхто так і не дізнався, хто ховався під цим прізвиськом, хоча серійний вбивця відправлях криптограми у газетні видання.

У центрі уваги

spotlight-movie1.jpg (379.64 Kb)

Оскароносний фільм із Майклом Кітоном та Марком Раффало в головних ролях розповідає, як розлідування сексуального насильства в католицьких церквах нарешті сплило на поверхню завдяки газеті “Бостон Глобал” та їхній рубриці “В центрі уваги” на стику тисячоліть. Вражаюча акторська гра та драматична подача нікого не залишать байдужими.

Зелена книга

viggo-mortensen-green-book-1.jpg (138.41 Kb)

Зовсім свіжий фільм 2018 року (у нас вийшов у прокат лише цього року) вже номінований на кінопремію “Оскар”. “Зелена Книга” - путівник для безпечної подорожі чорношкірих американців в 60-х роках минулого століття. Саме по її шляху має проїхати відомий піаніст Дон Ширлі (Махаршела Алі). А для того, щоб його не чекало неочікуваних проблем, для нього наймають місцевого охоронця нічних клубів — Ніка Валлелонгу (Віго Мортінсен). Зовсім різні люди проведуть разом багато часу та дізнаються більше один про одного. Дуже добрий, світлий фільм наповнений неймовірною музичною атмосферою.

Схожі новини

Приєднуйтесь

Останнє

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.