Найкращі фільми 18+ за версією IMBd

Photo of author
Written By dianosaur

Світ дорослого кіно може здатися лячним і незвіданим, але не хвилюйтесь! Завдяки рейтингу IMDb ви можете легко знайти перлини еротики, які задовольнять ваші найвибагливіші смаки. Цей список, складений на основі оцінок мільйонів користувачів, веде вас до незабутніх вражень:

Віддати життя за коханця (2019)

Історію про таємне побачення в розкішному готелі. Дружина зраджує свого чоловіка, а чоловік зраджує свою дружину. На перший погляд, нічого незвичного, але що ж, якщо все піде не так? Глядачі матимуть змогу спостерігати за складними та напруженими сюжетними поворотами, які не залишать нікого байдужими.

Новизна (2017)

У сучасному Лос-Анджелесі двоє міленіалів, які живуть у культурі зв’язків через соціальні мережі, зав’язують стосунки, які розширюють як емоційні, так і фізичні межі.

Хто там? (2015)

Відданий чоловік і батько допомагає двом молодим жінкам, які стукають у його двері, але його добрий жест перетворюється на небезпечне спокушання та смертельну гру в кішки-мишки.

Хитнувся (2015)

Коли зіткнення зі сценою свінгу несподівано вплинуло на безсилля Девіда, Аліса думає, що, можливо, знайшла розв’язання їхніх проблем, але поліамурний світ є складним місцем для розквіту історії справжнього та щирого кохання.

Коханець Леді Чаттерлей (2022)

У нещасливої ​​заміжньої аристократки починається бурхливий роман із єгерем у маєтку чоловіка.

Дика грація (2007)

Фільм заснований на реальній історії про Барбару Дейлі Бекеленд (Мур), її чоловіка Брукса Бекеланда (Діллейн), спадкоємця бакелітового пластику, та їхню єдину дитину Ентоні (Редмейн), якій діагностували шизофренію. Історія починається з народження Антонія і розповідає про родину до моменту його арешту за вбивство матері.

Люсія і секс (2001)

Різноманітні життя сходяться на ізольованому острові, усі пов’язані автором, чий роман нерозривно переплітається з його власним життям.

Маленька смерть (2014)

Таємне життя п’яти сімейних пар із передмістя Сіднея розкриває як фетиші, так і наслідки, пов’язані з ними.

28 кімнат (2012)

Письменник і бухгалтер зустрічаються, коли вони подорожують на роботу, і хоча вони обидва перебувають у стосунках, їхній роман на одну ніч може стати чимось більшим.

Автокатастрофа (1996)

Потрапивши в серйозну дорожньо-транспортну пригоду, телевізійний режисер відкриває підпільну субкультуру постраждалих від шрамів всестатевих жертв автокатастроф, які використовують автомобільні аварії та сиру сексуальну енергію, яку вони виробляють, щоб спробувати омолодити своє сексуальне життя з дружиною.