Актори, що покинули школу заради кар’єри

Photo of author
Written By Сергій

Джонні Депп

johney_depp_01

Мабуть, один з найвідоміших голлівудських «бунтівників» був відрахований зі школи в п’ятнадцятирічному віці. В той момент майбутній актор вирішив, що більше до навчання не повернеться. Замість цього він вступив в рок-групу «Дітки», оскільки завжди мріяв стати музикантом. Згодом «Дітки» стали настільки популярними, що змогли дозволити собі переїзд в Лос-Анджелес. Саме в місті мрії Деппу вперше запропонували спробувати себе в кіно, він, природно, відмовлятися не став. До 20 років Джонні був повністю поглинутий кіноіндустрією, музику він також кидати не став, проте група була відсунута на другий план.

Камерон Діаз

140721-fallon-diaz-tease_tbfjg8

А ви знали, що Камерон Діаз навчалася в одній школі з Снуп Доггом і купувала у нього “траву” на перервах? Майбутні зірки відвідували один і той же навчальний заклад в Каліфорнії. Правда, Камерон в цій школі так і не довчився – вона вирішила відмовитися від навчання, коли їй запропонували перспективну роботу в модельному агентстві. Опісля першої ж ролі у фільмі “Маска” із Джимом Керрі про повернення хоч до якось навчання вже й мови не могло бути.

Раян Гослінг

ryan-gosling-gq-cover-november-2018-7

Один з найпопулярніших акторів Голлівуду був справжнім зірвиголовою в шкільні роки. Так, наприклад, після перегляду фільму «Рембо» з Сільвестром Сталлоне, який справив на нього незабутнє враження, Райан прийшов на уроки з ножами і навіть почав кидатися ними під час перерви. На щастя, ніхто не постраждав. Та й Райана зі школи ніхто виганяти не став, він пішов сам. У віці 17 років Гослінг кинув навчання, щоб повністю присвятити себе творчості. Не дарма зараз його називають одним із найбільш відданих профессії акторів.

Деніел Редкліфф

daniel-radcliffe_1

Зірка фільмів про «Гаррі Поттера» провів в стінах «Хогвартсу» більше семи років, що, природно, не могло не позначитися на його навчанні в реальному житті. Варто відзначити, що знімальна команда робила все можливе, щоб ніхто з маленьких акторів не відставав по навчанню. З Деніелом, наприклад, активно займалися репетитори. Рішення піти зі школи актор прийняв сам, коли зрозумів, що не може внести заняття в свій акторський розклад. Як згодом з’ясувалося, Редкліффу не особливо давалося навчання – актор відчував себе абсолютно бездарним учнем.

Крістен Стюарт

thumb-1920-577341

Крістен Стюарт була змушена відмовитися від відвідування школи і перейти на домашнє навчання в 14 років. Сталося це в основному через кар’єру акторки, котра вже тоді бурхливо розвивалась. Зніматися Стюарт почала ще в ранньому дитинстві, згодом зйомки в кіно зайняли всі її вільний час. На навчання часу банально не вистачило, стверджує акторка.