Найкращі мультфільми 2024 року

Photo of author
Written By dianosaur

У цій статті ви ознайомитеся із переліком найкращих прем’єр мультфільмів 2024, які точно варто подивитися всією родиною!

Мультфільм “Еліо”

elioooo
Дата прем’єри: 29 лютого 2024 року.

Цікавий факт, що режисером мультфільму є Адріан Моліна, який відомий своїм популярним доробком “Коко”, тож надіємось, що цей мультик точно має сподобатися усій родині!

Віками люди звертались до небес у пошуках відповідей. І ось нарешті небеса відповідають… в анімації Disney та Pixar. Стрічка розкаже про Еліо, хлопчика-аутсайдера з багатою уявою, який ненароком потрапляє до міжпланетної організації з представниками усіх куточків галактики. Там Еліо помилково приймають за посла Землі, до чого хлопець виявляється абсолютно не готовим. Тепер він мусить навчитись знаходити спільну мову з ексцентричними прибульцями, пережити небезпечні випробування та нарешті зʼясувати, хто ж він насправді.

Мультфільм «Думками навиворіт 2»

dumkami_navivorit
Дата прем’єри: 13 червня 2024 року.

Продовження улюбленої стрічки 2015 року про почуття, що ведуть людей впродовж всього життя. Сюжет мультфільму знову перенесе глядачів у внутрішній світ дівчинки Райлі, яка вже виросла.

Мультфільм «Панда Кунг-Фу 4»

panda_kunfu
Дата прем’єри: 8 березня 2024 рік (світова прем’єра).

Сюжет мультфільму представляє По, який готується стати новим духовним лідером Долини Миру. Але щоб отримати цей новий титул, йому потрібно знайти наступника, який би взяв на себе роль обраного воїна-дракона. По бере власного учня. Але по дорозі наближається новий лиходій! Цей новий ворог — Хамелеон, який має силу викликати лиходіїв з минулого. Щоб врятувати ситуацію, По має пробитися через усіх цих лиходіїв…

Фільм “Муфаса: Король лев”

korol_lev
Дата прем’єри: 2024 рік.

Сімба, який став королем Земель Прайду, сповнений рішучості, щоб його дитинча пішло його стопами, поки досліджується походження його покійного батька Муфаси.

Ґарфілд у кіно

Дата прем’єра: 23 травня 2024.

Улюбленець мільйонів – рудий кіт Ґарфілд повертається на великі екрани! Він ненавидить понеділки, обожнює лазанью і кожен день проводить біля телевізора. Проте цього разу на нього чекає несподівана пригода за межами дому. Після випадкової зустрічі зі своїм давно загубленим батьком — замурзаним вуличним котом — Ґарфілд і його друг Оді змушені залишити безтурботне життя та відправитися у шалену мандрівку.

Прощавай, монстр

Дата прем’єри: 29 лютого 2024 року.

У чарівному світі тисячі островів з’явився небезпечний Темний Маг. Молодий чародій кинув йому виклик, але мало не занапастив весь світ і був вигнаний із рідних місць. Але здаватися він не збирається. Тепер йому доведеться подолати недовіру інших чарівників, знову здобути сили і впоратися зі злом ще раз.

Моя химерна сімейка

Моя химерна сімейка
Дата прем’єри: 25 квітня 2025 року.

На порозі свого тринадцятиріччя Бетті Флад стоїть перед вибором: бути людиною та нормальною, як відчайдушно хоче її мати Анеска або неймовірно дивакуватою, як решта її родини. Коли Бетті дізнається правду про свою магічну спадщину, вона зрозуміє, що звичайне, дивне, чарівне та музичне – усе це частина… бути Бетті Флад.

Переліт

Переліт
Дата прем’єри 21 грудня 2023 року.

Нова анімаційна пригода від Illumination – творців таких хітів, як «Посіпаки», «Нікчемний Я», «Співай» і «Секрети домашніх тварин», на великих екранах! Цього Різдва вирушайте у яскраву сімейну подорож далеко за межі звичного в оригінальній історії «Переліт»!

Велетні Ла-Манчі

Дата прем’єри: 28 березня 2024 року.

«Велетні Ла-Манчі» — сповнена пригод надзвичайна подорож для всієї родини, яка розповідає про 11-річного спадкоємця Дон Кіхота, та його трьох уявних кроликів, до яких приєднуються Панчо та Вікторія. Силою дружби вони рятують своє улюблене рідне місто десь у Ла-Манчі від сильного шторму. Вони мріють про нездійсненну мрію, долають свої страхи та використовують свою уяву, щоб знайти справжню силу за бурею.

Анімаційний фільм “Їжак Сонік 3”

sonnik
Дата прем’єри: 20 грудня 2024 року.

Цікаво, що над анімаційним фільмом працювали дві країни — США та Японія. Джим Керрі, так, він знову буде у фільмі — це неймовірно! На жаль, зараз немає жодних подробиць сюжету третього фільму, але він обов’язково буде взятий із тизерної сцени.