Найкращі фільми про пристрасть

Photo of author
Written By dianosaur

Любов, пристрасть, романтика — це теми, які завжди хвилювали людство. Вони є предметом багатьох творів мистецтва, літератури та кіно. І, звичайно ж, серіалів. Якщо ви шукаєте серіал, який розбурхає ваше серце і заставить вас закохатися, то ця підбірка для вас.У ній ви знайдете серіали різних жанрів, але всіх їх об’єднує одна річ — вони розповідають про любов у всіх її проявах.

Щоденник пам’яті (2004)

Щоденник пам'яті

Літній чоловік читає жінці з деменцією історію двох молодих закоханих, роман яких знаходиться під загрозою через різницю в їхніх відповідних соціальних класах.

Віднесені вітром (1939)

Віднесені вітром

Захищена та маніпулятивна красуня з півдня та негідний спекулянт зіткнулися в бурхливому романі, оскільки суспільство навколо них розвалюється з припиненням рабства та відбудовується під час громадянської війни та періодів Реконструкції.

Мулен Руж (2001)

Мулен Руж

Бідний богемний поет у Парижі 1890-х років закохується в прекрасну куртизанку та зірку нічного клубу, яку жадає ревнивий герцог.

Дружина мандрівника у часі (2009)

Дружина мандрівника у часі

Генрі ДеТамбл, бібліотекар, володіє унікальним геном, який дозволяє йому мимоволі подорожувати в часі. Його дружині, Клер Абшир, важко з цим впоратися.

Між небом і землею (2005)

Між небом і землею

Самотній ландшафтний архітектор закохується в дух прекрасної жінки, яка раніше жила в його новій квартирі.

Життя Адель (2013)

Життя Адель

Життя Адель змінюється, коли вона зустрічає Емму, молоду жінку з блакитним волоссям, яка дозволить їй відкрити в собі бажання та утвердити себе як жінка та як доросла. На очах у інших Адель росте, шукає себе, втрачає себе і, зрештою, знаходить себе через любов і втрату.

Привіт, Джулі (2010)

Привіт, Джулі

Двоє восьмикласників починають відчувати почуття один до одного, попри те, що вони абсолютно протилежні.

Спокута (2007)

Спокута

Тринадцятирічна молода письменниця Брайоні Талліс безповоротно змінює хід кількох життів, коли звинувачує коханця своєї старшої сестри у злочині, якого він не скоював.

Англійський пацієнт (1996)

Англійський пацієнт

Наприкінці Другої світової війни молода медсестра доглядає за сильно обпеченою жертвою авіакатастрофи. Його минуле показано у спогадах, розкриваючи причетність до доленосного кохання.