Які сучасні турецькі серіали подивитися?

Photo of author
Written By dianosaur

Звабливі сюжети, напружені стосунки та харизматичні персонажі – сучасні турецькі серіали завойовують серця глядачів по всьому світу. Якщо ви втомилися передивлятися кільканадцятий раз серіал “Величне століття”, пропонуємо вам підбірку сучасніших турецьких серіалів, де кожна стрічка переплетена емоціями, інтригою та неймовірними образами.

Статус стосунків: Усе складно (2016)

Письменниця Айшегюль, звикла працювати вдома, раптом опиняється у відпустці у Греції, організованою друзями.У цій подорожі вона зустрічає відомого актора серіалу Джана Текіна. Проте все, здавалося б, непогано упродовж подорожі, виявляється аферою, спланованою її друзями. Повернувшись раптово до Стамбула, вона зіткнеться з неприємністю: у неї більше немає власного дому. Тут сюрпризи не закінчуються. Коли Айшегюль знову зустрічає Джана, її життя повністю зміниться, бо він і є новим власником її будинку.

Вітер кохання (2019)

Вітер кохання

Серіал розповідає про жагу помсти за смерть рідних, протистояти якій зможе лише кохання. У Туреччині існує легенда про дві закохані квітки. Перша дуже ревнувала другу до інших квіток, тому запропонувала розцвісти не разом з усіма навесні, а взимку, коли вони зможуть належати лише одна одній, і вся природа буде їхньою. Друга квітка погодилася. І ось настала зима, і квітка, яку називають Проліском, зацвіла. Серед снігу він довго чекав свою кохану, але марно! Тоді ж тужливо схилив голову і помер. А не дочекався він її тому, що вона порушила домовленість і розквітнула раніше терміну — влітку. Турки її називають Hercai (та, хто обдурила і зрадила коханого), а українці — Триколірною Фіалкою.

Наречена зі Стамбула (2017)

Сюжет серіалу розповідає про кохання Фарука Борана та Суреї, що зустрілися і покохали одне одного у Стамбулі. Після одруження вони переїжджають жити до Бурси у родинний маєток Боранів. Сурея старанно намагається налагодити гарні стосунки зі свекрухою, але свавільна жінка усім диктує свої правила. У третьому сезоні родина Боранів банкрутує, вони повинні звикати до нового скромнішого способу життя.

Мама (2016)

Мама

Це історія про дівчинку Мелек, яка щодня піддається жорстокому поводженню з боку своєї родини — матері та її коханця. Тим часом у її нової вчительки Зейнеп прокидається материнський інстинкт, вона сприймає свою ученицю як доньку та вирішує викрасти її, щоб стати для неї турботливою мамою, і даючи їй нове ім’я — Турна.

Містер помилка (2020)

Містер помилка

Озгюр Атасой — молодий і симпатичний чоловік років 30, власник одного з популярних в Стамбулі ресторанів. Він веде вільний спосіб життя, ні до чого не ставиться серйозно після того, як перестав довіряти жінкам, які його зрадили. А Езгі навпаки до всього ставиться серйозно, намагається всім допомагати, навіть жертвуючи собою, вірить у велику любов і хоче створити затишне сімейне гніздечко. Однак у неї нічого не виходить. До 30 років Езгі впадає у відчай, вважаючи що час спливає, а вона все ще не може знайти відповідного чоловіка. Одного разу Озгюр, з яким вони випадково познайомилися, сівши в одне таксі, береться допомогти їй — він пояснить, які вона помилки робить і як себе потрібно вести. Озгюр, навчаючи Езгі премудростям спілкування з представниками протилежної статі, сам того не помічаючи закохується в неї. А вона — в нього.

Постукайся в мої двері (2020 – 2021)

Еда Йилдиз живе разом зі своєю тіткою і працює у сімейному квітковому магазині. Своїх батьків вона втратила, коли була ще маленькою дівчинкою, вони трагічно загинули. Еда навчається на ландшафтного архітектора і незабаром має вирушити на стажування до Італії, де живе її хлопець Дженк. Але все йде не за планом, коли вона несподівано втрачає стипендію, яку місцеве архітектурне бюро Art Life виділяє для талановитих студентів. На випускному вона зустрічає власника Art Life — молодого та талановитого архітектора Серкана Болата та у пориві гніву скріплює його і себе наручниками. Скасування стипендії виявляється помилкою бухгалтера компанії, але зняти кайданки не так просто. Водночас вони змушені вирушити на бізнес-зустріч, де зустрічають колишню дівчину Серкана — Селін, яка майже одразу після розлучення повідомила про свій намір одружитися з іншим. Щоб змусити Селін ревнувати, Серкан пропонує Еді договір — вона 2 місяці вдає його дівчиною, а він повністю оплачує її поїздку в Італію.

Бабій з маєтку (Зимородок) (2022)

Зимородок

Феріт — справжній улюбленець долі. Його дід Халіс Ага — заможна людина, тож Феріт звик ні в чому собі не відмовляти. Його життя складається з постійних вечірок та низки романів. Попри настанови батька, Феріт проводить час у сумнівних компаніях і не бажає змінюватися. Халіс Ага приймає рішення одружити недолугого спадкоємця, щоб уникнути сімейної ганьби. Він сам обирає онуку наречену, яка ідеально підходить на роль дружини. Суна — саме ця кандидатка, яка повинна була вийти за Феріта, але доля зіграла з нею злий жарт. Замість неї на роль нареченої тепер обрана її сестра — Сейран. Дівчина красива та розумна. Проблема в тому, що вона зовсім не хоче заміж

Гюльджемаль (2023)

Гульджемаль

Сюжет охоплює кохання, яке зароджується з ненависті між Гюльджемалем, відкинутим матір’ю в дитинстві, і прекрасною Дівою, що опинилася в бурхливому вихорі вогню та пристрасті. Чи переможе Гюльджемаль свою ненависть до матері заради несподіваного кохання? Чи стане він жертвою того самого жорстокого світу, що він колись належав? А Діва, розумітиме вона, що ця любов має свої межі, коли вже буде занадто пізно?

Мене звуть Фарах (2023)

Мене звати Фарах

Фарах розуміє, що врятувати життя своїй дитині може тільки за наявності великої суми грошей, а такої вона не має. Серце матері розривається на частини від болю за свого сина. Вона змушена змінити країну проживання, а на новому місці їй доводиться працювати звичайною прибиральницею в клінінговій компанії. Зовсім випадковим чином вона стає свідком того, що не слід було бачити. У підсумку над жінкою нависає смертельна небезпека. Але в ситуацію втручається людина. Він не очікував, що ризикне своїм колишнім життям заради жінки, і чужої дитини.

Шахмаран (2023)

Шахмаран

Шахсу їде на лекцію до Адани. Це чудова нагода зустрітися з дідом, якого вона ніколи не бачила. Але незабаром дівчина опиняється в центрі легенди.