Найкращі фільми про Різдво за версією IMDb

Photo of author
Written By dianosaur

IMDb поділився списком найкращих фільмів про Різдво, які підкорили глядацьку увагу та серця своїми неповторними сюжетами та чарівною атмосферою, попри час стали каноном. Ці фільми не лише дарують святковий настрій, але й залишаються у пам’яті на довго, чаруючи глядачів теплом та відчуттям свята. Давайте разом зануримося у чарівний світ найкращих кіношедеврів про Різдво за версією IMDb.

Карамельна вулиця (2023)

Карамельна вулиця

Чоловік має намір перемогти в щорічному місцевому конкурсі різдвяних прикрас. Він укладає угоду з ельфійкою, чия магія стає причиною хаосу для всього міста. Тепер Крісу та його родині належить зруйнувати чари та врятувати Різдво.

Вонка (2023)

Вонка

Мріючи відкрити магазин у місті, відомому своїм шоколадом, молодий і бідний Віллі Вонка виявляє, що галуззю керує картель жадібних шоколатьє.

Тиха ніч (2023)

Скорботний батько здійснює свою довгоочікувану помсту безжальній банді напередодні Різдва.

Різдвяні хроніки (2018)

різдвяні хроніки

Історія сестри й брата Кейт і Тедді Пірсів, чий передріздвяний план зловити Санта-Клауса на камеру перетворюється на несподівану подорож, про яку більшість дітей могли лише мріяти.

Ельф (2003)

Ельф

Вихований величезний на зріст ельф Бадді, подорожує з Північного полюса до Нью-Йорка, щоб зустрітися зі своїм біологічним батьком Уолтером Гоббсом, який не знає про його існування та відчайдушно потребує різдвяного настрою.

Хлопчик на ім’я Різдво (2021)

Хлопчик на ім'я Різдво

У цій історії звичайний хлопчик із вірною домашньою мишкою та північним оленем вирушає в надзвичайну пригоду, щоб знайти свого батька.

Різдвяний дух (2022)

Різдвяний дух

Музична версія історії Чарльза Діккенса про скупого мізантропа, якого відправляють у чарівну подорож.

Новорічний корпоратив (2016)

Новорічний корпоратив

Компанія, яка перебуває на межі закриття, вирішує влаштувати шикарний різдвяний корпоратив, щоб привернути до себе багатого клієнта. Однак співробітники так скучили за халявним бухлом, що починають святкувати так сильно, що ця вечірка неабияк б’є по репутації фірми.

Різдвяні канікули (1989)

Різдвяні канікули

Плани родини Грізволд щодо великого сімейного Різдва передбачувано обертаються великою катастрофою.