Серіал Добрі передвісники продовжено на третій і останній сезон

Photo of author
Written By dianosaur

Радійте, жителі Землі! Дует ангела та демона, якого ви так любите ненавидіти (або ненавидите, щоб любити), повертається для нових витівок! “Добрі передвісники” були офіційно продовжені на третій і останній сезон на Amazon Prime Video, повертаючи нас до веселого, хаотичного світу Азірафаеля, Кроулі та їхніх постійних пошуків (ну, можливо, цього разу не зовсім кінця світу…)

У 2019 році серіал дебютував на Amazon Prime Video, а у 2021 році оголосили про другий сезон. Другий сезон завершився обривом у липні. Згодом в Шотландії розпочнуться зйомки третього сезону — фанати щасливі!

Заснований на улюбленому романі літературних авторитетів Ніла Ґеймана та покійного Террі Пратчетта “Добрі передвісники” зачарували глядачів своїми дотепними діалогами, дивакуватими персонажами та вічному протистоянню добра і зла. Перші два сезони яскраво втілили в життя історію книги, від Едемського саду до рок-концерту Антихриста, і залишили фанатів на краєчку крісла, з нетерпінням чекаючи на продовження.

Я такий щасливий, що нарешті зміг закінчити історію, яку ми з Террі задумали в 1989 та 2006 роках. Террі був твердо налаштований, що якщо ми зробимо Добрих передвісників для телебачення, ми могли б довести історію до кінця. Перший сезон присвячений запобіганню Армагедону, небезпечним пророцтвам і кінцю світу. Другий сезон був милим і ніжним, хоча він, можливо, закінчився менш радісно, ​​ніж Ангел і Демон могли сподіватися. Тепер у третьому сезоні ми знову матимемо справу з кінцем світу. Плани щодо Армагедону йдуть знову не так. Тільки Кроулі та Азірафаель, працюючи разом, можуть сподіватися виправити це, проте вони не розмовляють один з одним…

(Повідомив про сюжет 3 сезону в офіційній заяві творець Ніл Ґейман).

А поки що розгорніть свій примірник книги, передивіться перші два сезони, і нехай очікування апокаліпсиса (сміху, звісно) почнеться!