Мультфільми 2024, які вже вийшли

Photo of author
Written By dianosaur

2024 рік радує юних глядачів та їхніх батьків випуском нових мультфільмів, які потішать яскравими історіями, барвистими персонажами та незабутніми емоціями. Від смішних комедій до цікавих екшн-пригод, від зворушливих драм до повчальних історій – у цій добірці ви знайдете мультфільми на будь-який смак.

Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою головних кінопрем’єр літа 2024!

Панда Кунг-Фу 4

Панда Кунг-фу 4

Після того, як По став духовним лідером Долини миру, йому потрібно знайти та навчити нового Воїна-Дракона, а зла чарівниця планує повторно викликати всіх майстрів-лиходіїв, яких По переміг, у царство духів.

Ґарфілд у кіно

Після несподіваної зустрічі Гарфілда зі своїм давно втраченим батьком, обдертим вуличним котом Віком, він і його друг-собака Оді змушені залишити своє розпещене життя і приєднатися до Віка в ризикованому пограбуванні.

Думками навиворіт 2

Головоломка 2

Слідкуйте за тим, як Райлі в підлітковому віці стикається з новими емоціями.

Також читайте про те, як Думками навиворіт 2″підкорюють кінотеатри усьому світі!

Учень тигра

Учень тигра

Том Лі, китайсько-американський хлопець, після смерті своєї бабусі повинен стати учнем тигра, що говорить містера Ху, і вивчати давню магію, щоб стати новим охоронцем стародавнього фенікса.

Оріон і Темряк

Хлопчик з активною уявою протистоїть своїм страхам у незабутній нічній подорожі зі своїм новим другом: гігантською усміхненою істотою, на ім’я Темряк.

10 життя

Розпещений кіт сприймає як належне те, що йому пощастило після того, як його врятувала та полюбила Роуз, добра та пристрасна студентка. Коли він втрачає своє дев’яте життя, доля втручається, щоб відправити його на змінну подорож.

Нікчемний Я 4

Повернення улюбленого анімаційного хіта «Нікчемний я» від Illumination на великих екранах! Для Ґру та його дівчаток розпочинається новий етап життя, адже вони вітають нового члена сім’ї – Ґру молодшого, який точно знає як насолити татові. Проте перед героями постає новий виклик у вигляді небезпечного супротивника, тож на родину чекає грандіозне протистояння сповнене гумору та неймовірних пригод!

Добірка буде доповнюватися…