Фільми, які змусять вас ридати до ранку

Photo of author
Written By dianosaur

golovna_pianist

Ви готові до сліз? Тоді приготуйтеся до перегляду наступних фільмів, які розчулять вас до глибини душі. Це історії про любов, втрату, дружбу і боротьбу за життя, які торкнуться вашого серця і залишать незабутнє враження.

Піаніст (2002)

pianist_2002

Фільм про польського піаніста Владислава Шпільмана, який пережив Голокост. Фільм розповідає про його життя в Варшавському гетто, втечу і переховування від нацистів.

Робот Чаппі (2015)

robot_chappi_2015

Фільм про першого у світі робота, який може відчувати емоції. Чаппі стає другом для двох дітей, які допомагають йому втекти від людей, які хочуть використати його для своїх цілей.

Звук металу (2019)

zvuk_metalu

Рубен, барабанщик метал-групи, втрачає слух. Він боїться, що це поставить хрест на його кар’єрі. Він знаходить притулок для глухих, де зустрічає нову любов і вчиться жити з глухотою.

З міркувань совісті (2016)

film_pro_sovist

Десмонд Досс, американський адвентист сьомого дня, відмовляється від зброї та вступає в армію як санітарний працівник. Він рятує життя сотень солдатів під час штурму Окінави, попри знущання та приниження з боку своїх командирів.

1+1 (2011)

nedotorkanni_111

Зворушлива французька комедійна драма, що розповідає історію Філіпа, заможного паралізованого, та Дрісса, молодого хлопця з проєктів, який стає його опікуном. Попри те, що вони мають дуже різне походження та виховання, між ними зав’язується глибока дружба, оскільки вони долають труднощі, пов’язані з інвалідністю Філіпа та особистими проблемами Дрісса.

Зелена миля (1999)

milya_king

Культова драма «Зелена миля» знята за однойменним романом Стівена Кінга. Пол Еджкомб, начальник блоку смертників у в’язниці “Холодна Гора”, сумнівається у винності Джона Коффі, засудженого за вбивство маленьких дівчаток. Джон має дивний дар зцілювати, і Пол намагається допомогти йому уникнути страти.

Невидима сторона (2009)

nevidima_storona_20089

Фільм заснований на реальних подіях. Майкл Оер, молодий афроамериканець, в черговий раз позбавляється житла, і його бере під свою опіку забезпечена сім’я, членом якої він згодом стає. Майкл володіє величезним ростом і титанічною силою і починає грати за шкільну команду в американський футбол. Успіхи у спорті та навчанні дозволяють йому отримати стипендію спортсмена і вступити на бюджетне відділення в Університет Міссісіпі. В кінці фільму наведені документальні зйомки того, як Майкл проходить відбір у професійну команду «Балтимор Райвенс».

На західному фронті без змін (2022)

remark

Однойменний доробок Ремарка. Чотири молоді солдати, які пішли добровольцями на фронт, стикаються з жахами війни. Вони втрачають друзів і близьких, і їхні мрії про мирне життя розбиваються вщент.

Міст у Терабітію (2007)

mist_terabiyu

Двоє підлітків, Джесс і Леслі, створюють чарівний світ Терабітію, який допомагає їм пережити труднощі в реальному житті.