Серіали, що закінчилися у 2020 році. Детективи

Photo of author
Written By Сергій К

3_main_blindspot

Гостросюжетні телешоу завжди перебувають серед лідерів у рейтингах глядачів. Тож коли улюблений серіал закривається – розчарування не має меж. Втім, за кожним хорошим детективним сюжетом обов’язково з’явиться наступний. А поки – згадаємо ті кримінальні телепроєкти, які завершуються у 2020 році.

Рей Донован

3ray_donovan

У січні завершився ще один серіал з високим рейтингом (8,3). Після семи сезонів закрилася історія героя, якому частенько доводиться переступати межу закону, але не скочуватися до відвертого криміналу. Рей Донован сім років допомагав юридичній фірмі вирішувати брудні справи, організовуючи хабарі, погрози чи провокації, але більше цього не робитиме. Свого часу перший епізод серіалу побив усі історичні рекорди для компанії Showtime за кількістю глядачів. Тепер настав час прощатися. Позаду – 82 серії, а у виконавця головної ролі Лева Шрайбера попереду чимало чудових ролей. В образі Донована він 5 разів поспіль номінувався на найкращого актора драматичного серіалу (2014-2018) за версією «Золотого глобусу» і тричі (2015-2017) за версією «Еммі» – двох найпрестижніших нагород у світі телебачення.

Влада у нічному місті

3power

Якщо вам подобаються серіали на кшталт «Підпільна імперія», «Дроти», «Гострі картузи» або «Люк Кейдж» – тоді вам чудово зайде й кримінальна драма «Влада в нічному місті» (в оригіналі – Power). Це історія молодого хлопця, який замість бажаного потрапляння до вищого світу опинився в серці кримінального Нью-Йорка, де будує успішну кар’єру, воює на кілька фронтів з конкурентами та правоохоронцями і виживає у найкривавіших перестрілках. Дуже зручно, що у лютому завершився останній – 6-й за ліком – сезон. Це лише 63 серії.

Думати, як злочинець

3criminal_minds

А оце вже пішла епоха. Позаду – 15 сезонів і 324 серії. Тут і півроку карантину не вистачить. Але проєкт, безумовно, заслуговує на увагу. Класика детективного жанру, яка дозволяє зазирнути за лаштунки лабораторій ФБР, медичних експертиз, слідчих груп. Але головна складова успіху у розкритті кожного злочину серіалу – робота психологів, які буквально пірнають у свідомість зловмисників, відшуковуючи невидимі мікроскопу докази і прогнозуючи їхні наступні кроки.

Батьківщина

3homeland

Серіал, який зібрав 35 найпрестижніших нагород – в тому числі «Еммі» та «Золотий глобус». Культова історія про роботу агентів ЦРУ у найбільш гарячих точках світу. Головна героїня шоу Керрі Меттісон кожної серії опиняється на вістрі боротьби проти терористів і ризикує життям, аби запобігти атакам на американських громадян та на демократичні принципи у всьому світі. Останній сезон – про роботу ЦРУ в Афганістані, де США намагаються домовитися з місцевим урядом, лідерами Талібану та обійти треті країни, які не надто зацікавлені у тому, аби зупинити військові дії. 8 сезонів і 96 серій безумовно варті того, аби знайти на них час, адже це один з найкращих телевізійних проєктів сучасності.

Як уникнути покарання за вбивство

3how_to_get_away_with_murder

Детективно-юридична драма з перших серій вражала і заманювала глядачів. Щойно, 14 травня, вийшла остання серія 6-го сезону. Продовження не буде. У 90 епізодів вмістилося чимало злочинів, часткова або повна відповідальність за які лежить на групі студентів юридичного коледжу та їхній викладачці з асистентами. Професорка Кітінг намагається захистити себе та своїх підопічних усіма можливими способами – як у залі суду, так і за допомогою нових порушень закону, від яких знову доводиться захищатися. Ця ланцюгова реакція припинилася – пора завантажувати весь серіал і занурюватися. Високі рейтинги та оцінки критиків не дадуть збрехати.

Пітьма

3dark

Це той випадок, коли хочеться змусити сценаристів, режисерів та Netflix будь-якими способами змусити передумати і випустити продовження. Перші два сезони вийшли дійсно неймовірними, заслуживши 8,7 балів від користувачів IMDB і мільйони фанатів по всьому світу. Серіал німецького виробництва – моторошна атмосферна детективна історія з провінційного містечка, в якому зникають діти. Представники чотирьох родин намагаються звинуватити в трагедії одна одну і тим самим витягують на поверхню брудну білизну, відкриваючі нові й нові таємниці, які до цього були оповиті темрявою… Фанатам «Вбивства на пляжі» чи «Грішниці» дивитися обов’язково. За два попередні роки вийшло 18 серій. Останній, третій, сезон стартує у червні.

Сліпа зона

3-blindspot

Курт Веллер – агент ФБР, який виконуй найбільш складні і часто особисті завдання від керівництва. Джейн Доу – дівчина, що втратила пам’ять, і невідомо як опинилася в сумці посеред Нью-Йорку. На її тілі є чимало дивних татуювань, які вказують на деякі події що сталися і прогнозують майбутні дати і факти. Команда Курта Веллера намагається розібратися в містичній історії, але несподівано зустрічається з опором ЦРУ… Протягом 5 сезонів головні герої розплутують загадковий клубок – все з’ясується 2 липня, коли вийде остання серія останнього сезону. Загальна кількість епізодів на той момент сягне 97. Рейтинги у «Сліпої зони» високі – дивитися однозначно варто.