Фільми про кохання в епоху лицарів та джентельменів

Photo of author
Written By Зеник

Культові мелодрами що описують найбільш романтичний період в історії людства

Історія лицаря (A Knight’s Tale, 2001)

Вільям – це простолюдин без шансів на гідне життя. Аби вирватись зі злиднів, юнак вигадує нове ім’я та видає себе за лицаря з далеких країв. Невдовзі, він знайомиться з прекрасною леді та закохується. Тепер йому доведеться доводити благородне походження на турнірах та дворянських прийомах. Але чи зможе вчорашній плебей обманути еліту?

roriya-2

Робін Гуд: Принц злодіїв (Robin Hood: Prince of Thieves, 1991)

Робін із Локслі – це ветеран третього хрестового походу. Він повертається додому та дізнається, що його батько вбитий, володіння розорені, а землі захоплені шерифом Ноттінгема. Обурений чоловік починає мстити. Він збирає загін хоробрих людей, що допомагають простим людям і борються з тираном. Параллельно герой закохується у Маріан – прекрасну леді, яку він поклявся захищати будь-якою ціною.

roriya-3

Джейн Остін (Becoming Jane, 2005)

Батьки Джейн хочуть видати її за юнака з пристойної сім’ї. Але молода леді захоплена Томом Лефроєм – харизматичним, розумним та нахабним ірландцем. В її житті виникає дилема: скоритися волі батьків, чи наплювати на всі обмеження і довіритися власному серцю?

roriya-4

Перо маркіза де Сада (Quills, 2000)

Письменника та філософа Маркіза де Сада закривають у психіатричній лікарні за публікацію непристойних творів. Титулований в’язень швидко притягує увагу місцевих людей. Він зачаровує прачку, маніпулює священником та перетворює божевільню у свою власну резиденцію. У місце, де немає заборон та любовних табу…

Важливо: фільм містить багато відвертих сцен. Його можна дивитись лише повнолітнім.

roriya-5

Post Scriptum

Якщо вам сподобалася наша стаття і ви любите фільми про кохання, оцініть наступні підбріки:

Фільми про кохання на основі шедеврів літератури

Неймовірне кіно про кохання на основі реальних подій

Фільми про кохання, нагороджені кінопремією Оскар