Голлівудські кінохіти, котрі знімали в Україні

Photo of author
Written By Зеник

Ознайомтеся з культовими фільмами та серіалами, знятими на вулицях України

ukr-1

Чорнобиль (Chernobyl, 2019)

26 квітня 1986 року на території Чорнобильської АЕС фіксують аварію. Керівництво електростанції та політики хочуть “зам’яти” скандал. Але академік Легасов не вірить їх словам. Аби з’ясувати масштаб катастрофи, він відправляється в Припять разом з чиновником Борисом Щербиною…

ukr-1_1

“Чорнобиль” та Україна: частину сцен зняли на київському Подолі та Оболоні. Також у серіалі можна побачити Інститут гідробіології, будівлю Київської держадміністрації, приміщення київської політехніки та університету імені Тараса Шевченко.

Смерть Сталіна (The Death of Stalin, 2017)

Смерть диктатора, що тримав у залізних руках ¼ світу, викликає хаос у СССР. Найближче оточення Сталіна розпочинає боротьбу за пост генерального секретаря. Боротьбу, у якій немає заборонених прийомів, моралі та честі. Це першокласна комедія з чорним гумором та політичною сатирою.

ukr-2

“Смерть Сталіна” та Україна: частина сцен була знята у Києві. Фільм демонструє вулиці Хрещатик та Олеся Гончара. Також команда стрічки працювала на Подолі.

Легенда про піаніста (La leggenda del pianista sull’oceano, 1998)

Круїзний пароплав “Вірджинія” десятиліттями курсує між Америкою та Європою. 30 років тому на його палубі знайшли коробку з-під лимонів, у якій спало немовля. Кочегар корабля забрав малюка та виховав його як сина. Хлопчик усе життя провів на судні, ні разу не зійшовши на берег. Він з ранніх літ проявляв талант до гри на піаніно і прославився як неймовірний віртуоз, що не знає рівних…

ukr-3

“Легенда про піаніста” та Україна: частину сцен зняли в Одесі. У фільмі демонструють панораму Одеського порту та Потьомкінські сходи.

Все ясно (Everything Is Illuminated, 2005)

Молодий американець єврейського походження приїжджає в Україну у пошуках жінки, що врятувала його дідуся в роки нациської окупації. Хлопець опиняється в середовищі, де майже ніхто не розмовляє англійською мовою. Але він сповнений рішучості, до того ж у нього швидко з’являються друзі…

ukr-4

“Все ясно” та Україна: частину сцен фільму зняли в Одесі. У стрічці можна побачити Потьомкінські сходи, головний порт, центральну частину міста.