5 фільмів, які ви не зрозумієте з першого разу (і це нормально!)

Photo of author
Written By dianosaur

Наступна підбірка точно вас здивує! Ці фільми часто мають настільки заплутані сюжетні лінії, що їх важко зрозуміти з першого перегляду. Їх потрібно дивитися двічі або навіть тричі, щоб повністю осягнути всі нюанси, які так професійно хотіли від вас приховати режисери та сценаристи. Такі фільми залишають глядачів у роздумах над своїми складними та непередбачуваними закінченнями, перетворюючи кожен перегляд на нове відкриття. Нумо до перегляду!

1.Життя Пі (2012)

Фільм "Життя Пі" (2012)

Юнак, який вижив у морській катастрофі, вирушає в епічну подорож, сповнену пригод і відкриттів. Викинутий на берег, він встановлює несподіваний зв’язок з іншим врятованим: грізним бенгальським тигром.

У фільмі є несподіваний поворот: тварин, можливо, взагалі не було. Хлопець, на ім’я Пі розповідає рятувальникам дві різні версії своєї подорожі, і обидві здаються цілком можливими. Спочатку він каже, що тварини були з ним, але коли йому не вірять, він змінює історію, стверджуючи, що замість тварин з ним були його мати, моряк і кухар. До сьогодні неясно, яка версія є правдивою, і фільм залишає глядачам можливість вибрати свою реальність.

2. Забуття (2013)

Забуття (2013)

Ветеран, якому доручили видобувати ресурси, що залишилися на Землі, починає сумніватися в тому, що він знає про свою місію і про себе.

Коли Джек знаходить розбитий космічний корабель, його життя перевертається. Жінка, яка вижила, каже, що вона його справжня дружина, і до нього починають повертатися спогади. Упродовж фільму всі встановлені факти руйнуються, і з’являються нові істини, роблячи сюжет заплутаним. Це хороший науково-фантастичний фільм, який варто переглянути кілька разів, щоб повністю зрозуміти, оскільки він складніший, ніж здається на перший погляд.

3. Острів Шаттер (2010)

Острів Шаттер (2010)

Тедді Деніелс і Чак Ауле, двоє американських маршалів, відправляються до божевільні на віддаленому острові, щоб розслідувати зникнення пацієнта, де Тедді дізнається шокуючу правду про це місце.

Фільм неминуче закінчується, як і багато складних фільмів, відкриттям того, що все, що глядачі знають, є брехнею. Кінцівка здається відносно простою. Однак у його тонких деталях є багато чого…

4. Початок (2010)

4. Початок (2010)

Злодій, який викрадає корпоративні секрети за допомогою технології обміну сновидіннями, отримує зворотне завдання — підкинути ідею генеральному директору, але його трагічне минуле може приректи проєкт і його команду на катастрофу.

Сюжет ще більше ускладнюється через те, що сни в цьому фільмі можуть відбуватися всередині інших снів. Це створює заплутану мережу мрій у мріях, що робить саму реальність сумнівною.

5.«Прибуття» (2016)

Прибуття (2016)

Лінгвіст працює з військовими, щоб спілкуватися з інопланетними формами життя після того, як по всьому світу з’являються дванадцять таємничих космічних кораблів.

Непередбачуваний поворот зрештою показує, що постійні спогади Луїзи у фільмі про прибульців мають глибше значення. Вони мають відношення до того, заради чого саме інопланетяни прийшли на землю. Запаморочливий сюжет змінює все у фільмі, змушуючи переглянути його знову з урахуванням нового контексту.