Фільми на Св. Валентина: що подивитись закоханим?

Photo of author
Written By Сергій

День Святого Валентина

valentine_1138x640

Головними героями фільму стають закохані пари. Всі вони мають свої плани на майбутнє, мріють щось змінити в своєму житті. Всі герої сподіваються на те, що День святого Валентина принесе їм щось чарівне і романтичне. Протягом усього фільму можна побачити чимало веселих сцен, які змушують сміятися від душі. Сюжет переповнений розвитком стосунків, сварками, скандалами, непередбачуваними знайомствами і випадковими побаченнями з інтимним закінченням. Історії своїх персонажів глядачам розкажуть знамениті актори, серед яких виявилися Ештон Катчер, Тейлор Лотнер, Енн Хетеуей, Джулія Робертс і багато інших.

Ла-Ла-Ленд

Оскароносний фільм котрий оваціями зустріли як глядачі, так і критики. Лос Анджелес. Сучасний Голлівуд, куди мріють потрапити юні актори. Закохана пара – фанатичний джазмен Себастьян і мрійлива Мія, яка страшенно хоче стати актрисою, але весь час провалює спроби. Мія працює офіціанткою і живе в гуртожитку. Себастьян грає на роялі в барах, але мріє грати відкрити клуб, де будуть лише пиво, курячі крильця і джаз. Хлопця з роботи виганяють. Але цим двом судилось зустрітись. Що чекає на них у майбутньому — дізнаєтесь в цьому неймовірно красивому мюзиклі!

50 перших поцілунків

50-first-dates-with-adam-sandler-1920x1080-e1545798712882

Генрі Рот закохується в чарівну Люсі. Незважаючи на невеликі перешкоди, вже до вечора наполегливому Ромео вдається домогтися взаємності красуні. Молоді люди щасливі й упевнені, що їхня любов триватиме вічно. На жаль, через наслідки автомобільної аварії, дівчина вранці не пам’ятає нічого з того, що сталося напередодні. Незважаючи на це, Генрі не має наміру здаватися і збирається боротися за свою любов, навіть якщо заради цього йому і доведеться закохувати в себе Люсі щодня!

Метод Хітча

hitch1

Алекс Хітченс – легендарний нью-йоркський “доктор-сват”. За його методом спокусити можна будь яку жінку! Безлічі чоловіків він допоміг добитися взаємності від жінок їхньої мрії. Хітч не безкорисливий, він отримує за свою роботу гонорар, але передбачливо зберігає в таємниці свій спосіб заробляти на життя. Однак Хітч раптово помічає, що по вуха закохався в Сару.

Відпочинок за обміном

4170

Дві незнайомі один з одним жінки, що живуть на відстані десяти тисяч кілометрів один від одного, виявляються в одній ситуації. І вони знаходять один одного. В Інтернеті, на сайті обміну житлом на час відпустки. Перед Різдвом вони вирішують відпочити від своїх проблем, домовившись пожити один у одного протягом двох тижнів.