Новини про перезапуск “Джея та мовчазного Боба”

Photo of author
Written By Сергій

jay-and-silent-bobfoto-e1548443222324

Saban Films і Universal придбали права на дистрибуцію фільму «ребут Джея і Мовчазного Боба» – продовження культової комедії «Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь».

Заодно було опубліковано перше промофото за участю титульних персонажів (вищу), а Кевін Сміт і Джейсон Мьюз записали ролик для компанії Legion M, яка фінансує проект (нижче).

«За сюжетом цієї кумедної картини наші хлопці з Джерсі повернуться до Голлівуду, щоб зупинити зйомки перезапуску фільму, зйомки якого головні герої намагалися зірвати в стрічці “Джей і Мовчазний Боб завдають удару у відповідь”. Це буде іронічна і дурнувата сатира, що висміює нинішню одержимість ремейками, ребутами і сиквелами, де з’явиться безліч зірок і знайомих облич!», – говорить Сміт.

У лютому минулого року режисер переніс серцевий напад і згодом сильно схуд, через що в сценарій довелося внести деякі правки: Кевін Сміт переписав жарти, пов’язані з надмірною вагою його персонажа.

Мьюз в свою чергу додав, що образ його героя теж зазнав змін з моменту останньої появи на екранах: «Джей став куди більш зрілим, без сумнівів. Звичайно, він все такий же безглуздий і кумедний, однак вони обидва значно подорослішали».

Також у фільмі зіграють Грант Гастінг, Карлос Вальдес і Том Кавана – актори з Супергеройське серіалу каналу CW «Флеш», для якого Сміт відзняв три епізоди. Імена інших учасників касту і дата виходу фільму «ребут Джея і Мовчазного Боба» поки не називаються.