Найкращі комедії 2018 року

Photo of author
Written By Сергій

Кролик Петрик

237667

Фермер Макгрегор давно полює на кроликів, котрі тероризують його урожай. Одного разу йому вдається впіймати одного із кроликів та зробити з нього пиріг. Цей кролик був батьком великого сімейства, в котрому незабаром іде з життя й мати. Найстаршим та головним в сімействі стає кролик Петрик, котрий всіма способами намагається ускладнити життя сімейству Макгрегорів.

Нічні Ігри

1525592793-1965891218-nochnye-igry-1

Події фільму відбуваються всього за одну ніч. Енні та Макс розважаютсья тим, що беруть участь в нічних іграх разом із друзями: така собі гра в реальному часі детективного характеру. Але цієї ночі все інакше, адже їхню подругу викрадають, тож є всього одна ніч, аби її знайти.

Ти Квач

ty_kwach

Кожного травня кілька друзів грають у “Квача” на повному серйозі. Колись вони заприсяглися ніколи не переставати грати. От тільки Джері, єдиний хто досі не програвав, одружується і зупиняє для себе гру. Це останній шанс друзів зробити Джері квачем.

Агент Джоні Інглі: Нова Місія

1d7c5d25e4f6c3e1b5bab3b58de017ae

Внаслідок кібератаки розкрилися персональні дані усіх британських таємних агентів. Єдина надія британської спецслужби — Джонні Інгліш, який пішов на пенсію, і його даних не було у розсекреченій базі. Його завданням стає пошук хакера, який організував атаку. Як агент з незначними навичками та методами, Джонні Інгліш повинен подолати виклики сучасних технологій, щоб зробити цю місію успішною.

Чорний Куклукскланівець

blackkklansman-2018-title-01

1979 рік. На вулицях все так же панує расизм. Рон Столворт, чорношкірий американець, вирішує стати поліцейським. До речі, він буде першим чорношкірим поліцейським в місті. Завдяки своїй харизмі він телефонним дзвінком проникає до угрупування куклукс-клану, от тільки хтось повинен його замінити на реальних зустрічах. У цьому йому допомагає інший поліцейський. Разом вони мають розкрити плани організації, адже вони збираються вчинити теракт. Фільм базується на реальних подіях.