Відьомський шабаш: 5 магічних фільмів

Photo of author
Written By Сергій

25-practicle-magic-1_w1200_h630

Нещодавно Netflix перезапустили серіал “Сабріна, юна відьма” у більш похмурій стилістиці оригінальних коміксів. Тож тепер ви можете переглянути “Моторошні пригоди Сабріни” одним залпом, як то кажуть. А допоки ви візьметесь за ремейк, є сенс зарядитись правильним настроєм та поринути у “відьомську атмосферу” за допомогою п’яти чудоких, хоча й дуже різних, фільмів про відьом!

Іствікські Відьми (1978)

witches-of-eastwick-2_1280x720

Жива класика. Головні ролі виконують чарівні Сьюзен Сарандон, Мішель Пфайфер та Шер. Компанію їм склав харизматичний Джек Ніколсон. Фільмові “Іствікські Відьми” цього літа виповнилося 30 років, тож переглянути його обовязково!

Відьма з Блер (1999)

the-blair-witch-project

Фільм, котрий поклав початок популярності такого жанру, як мокюментарі. Дешевий хоррор за 20 тисяч доларів, практична відсутність як спецефектів, так і монстра на екрані… і при цьому фільм працює, повністю виконуючи поставлені перед ним завдання. Це історія про трьох студентів кіновідділення коледжу, які безслідно зникли в лісах штату Меріленд, знімаючи документальний фільм про місцеву легенду – відьму з Блер.

Суспірія (1977)

vs2q5uucckm7o5vfvkt_zw

У центрі сюжету молода балерина Сюзі, яка відправляється вчитисб в танцювальну школу в Німеччині. З самого початку занять дівчина швидко розуміє, що в навчальному закладі коїться щось містичне та зловісне. Один із знакових фільмів майстра жахів Даріо Ардженто, який зібрав в собі все найкраще з творчості італійського режисера. Потужна світлокорекція, божевільна музика та напружений сюжет в купі із неповторною постановкою — не дадуть вам заснути. До речі, готується ремейк фільму, але, за традицією, навряд чи він переплюне оригінал.

. . . . . .

Відьма (2015)

big_1473902923_image

Дебютний хоррор Роберта Еггерса про сім’ю колоністів з Нової Англії викликав справжній фурор на фестивалі незалежного кіно «Санденс», завоювавши приз за кращу режисуру. Навіть король жахів Стівен Кінг зробив комплімент “Відьмі”, зазначивши, що фільм «налякав його до смерті». Режисерові вдалось створити моторошне кіно без скрімерів та стрибаючих з екрану монстрів.

. . . . .

Практична Магія (1998)

practical_magic__3_0_0

Чарівна романтична комедія, про те, що від долі не втечеш, навіть якщо ти відьма. Зовсім молоді Сандра Буллок і Ніколь Кідман, котрі ще не встигли стати суперзірками, грають ролі двох сестер Оуенс, що живуть в старому будинку, де, згідно з переказами, народилося не одне покоління відьом. Легенда свідчить, що будь-якому смертному чоловікові, закоханому в жінку з роду Оуенс, судилося померти молодим.