Про статус сиквелів фільмів “Не Дихай” та “Зловісні мерці”

Photo of author
Written By Сергій

stephen-lang-in-dont-breathe1

У нещодавньому інтерв’ю з порталом MovieWeb режисер Феде Альварез розповів, як йдуть справи з продовженнями двох його картин: трилера «Не дихай» і ремейку фільму жахів «Зловісні мерці».

Раніше постановник запускав в Твіттері голосування з метою з’ясувати, який з сіквелів аудиторія чекає більше:

«На жаль, перемогли” Зловісні мерці 2 “. Я б вважав за краще, щоб виграв “Не дихай 2”, оскільки він заснований на моєму власному творінні. Але у “зловісних мерців”, очевидно, куди більша фан-база ».

Однак, за словами Альвареза, обидва проекти поки далекі від реалізації, хоча в даний момент у другої частині «Не дихай» більше шансів побачити світ:

«Різниця лише в тому, що у” Не дихай 2 “вже є повністю готовий сценарій, а у “Зловісних мерців 2” – ні. Думаю, коли я випущу “Дівчину, яка застрягла в павутині”, ми почнемо думати, як правильно втілити продовження «Не дихай” на екранах. Я виступлю в якості режисера або продюсера. Залежить від того, скільки у мене буде часу».

Також режисер додав, що «Не дихай 2» повинен вийти зовсім несхожим на оригінальний фільм, оскільки тепер автори вирішили інакше підійти до матеріалу. Перша частина свого часу заробила в світовому прокаті $157 мільйонів при бюджеті в $10 мільйонів. Чи чакатиме такий же успіх на сиквел – побачимо!