Що подивитись із дітьми: Найкращі Мультфільми Pixar

Photo of author
Written By Сергій

pixartapa

Мультфільми не обов’язково лише для дітей. До того ж, серед звалища тисяч анімованих історій завжди знайдеться кілька коштовних каменів, справді вартісних стрічок, котрі можуть подивитись і дорослі, і діти. При цьому не лише відкривши для себе щось нове, але й зміцнивши зв’язок та розуміння між собою.

Історія Іграшок

landscape-movies-toy-story-1995

Дуже хочеться, в першу чергу, сказати про франшизу «Історія Іграшок». Це чудова історія, котру зможе зрозуміти кожна дитина, котра майже щиро вірить, що її іграшки – живі. Та й дорослі зможуть проникнутись історією. Між другою та третьою частиною «Історії Іграшок» пройшло 11 років, тож діти, котрі тоді бачили перший фільм, сьогодні подорослішали, як і Енді. У нас багато спільного, і це причина подивитись це мультфільм разом зі своїм сином чи донькою. До того ж, до випуску готується четверта частина франшизи.

В пошуках Немо

marlin-and-nemo-900x468

Марлін – риба клоун. Зі всього його потомства залишився лише малюк Немо із пошкодженим плавником. Батько обожнює сина та готовий заради нього на все. Навіть коли хлопчика «викрадають» і той опиняється за тисячі кілометрів від дому, Марлін робить все, щоб знайти сина. Він вирушає на пошуки Немо!

Вперед і вгору

up_movie_balloons_house-1440x900

Буркотливий старигань Карл стримає обіцянку своїй дружині, та відправиться у подорож, прикріпивши до свого будинку безліч повітряних кульок! Тільки от халепа, він прихопив із собою говірливого пасажира – хлопчика Рассела. Чудовий мультфільм про взаємовідносини доросли та дітей. Про радість, котра б’є через край у дитинстві, та про яку залишаються спогади у старості.

ВОЛЛ-І

wall-e-kinosvit

Це історія про робота ВОЛЛ-І, котрого залишили самого на пустій Землі, котру критично забруднили люди. ВОЛЛ-І старається щодня не опускаючи механічних рук і, здається, ось-ось йому вдасться неможливе… Чудова історія про відповідальність, нашу крихку планету, щирість, любов та добро.

Суперсімейка

incredibles-2-1200-1200-675-675-crop-000000

Володар «Оскара» та звання «найкращого супергеройського фільму» від кінокритиків, мультфільм «Суперсімейка» розповідає про Боба Парра та його сім’ю. Боб – в минулому відомий супергерой. Можливо, найвідоміший та найкращий у своїй справі. Але через трагічні події усі супергерої опиняються забороненими. І лише через багато років Бобові випадає нагода нагадати, що він – Містер Неймовірний!

Звичайна супергеройська історія дивує темами, котрі зачіпає. Від кризи середнього віку, до труднощів сімейного життя. Зачіпаючи всі вікові прошарки «Суперсімейка» зацікавить як дітей, так і дорослих. До перегляду радяться обидві частини.