5 фільмів, котрими жінкам варто насолодитись без чоловіків

Photo of author
Written By Сергій

Жінки на межі нервового зриву (1988)

ginky_na_megi_nervovogo_zryvu

Пепу кидає одружений коханець, і в спробах з’ясувати причину раптового розриву вона стикається не тільки з його колишньою дружиною, яка нещодавно виписалася з психіатричної лікарні, але і з його сином, який за випадковим збігом з’являється на порозі її будинку.

Помста від Кутюр (2015)

pomsta_vid_kutur

Міртл Донадж звинуватили у вбивстві і відправили в закриту школу-інтернат, звідки їй вдається втекти. Через кілька років, повернувшись в рідне містечко, вона натрапила на неприйняття місцевих жителів, в пам’яті яких живі обставини її від’їзду. Однак Міртл поступово вдається налагодити з ними відносини завдяки своєму таланту кравчині. Але старі таємниці, як відомо, не зникають, а лише ховаються. На час.

Кімната (2015)

kimnata

Життя 17-річної Джой змінилася в одну мить – її викрали і заточили в невеличкій кімнатці в сараї. Два роки по тому вона народила від викрадача хлопчика, якого назвала Джеком. З моменту своєї появи на світ і до 5-річчя, коли йому випадково вдається втекти, весь світ хлопчика обмежується тільки цією комнаткою. Втім, життя після звільнення буде не зовсім таким, як уявляла Джой.

Дика (2014)

dyka

Шеріл Стрейд, яка пережила важке розлучення і смерть матері, вирішує наодинці відправитися в подорож довжиною в 1 800 км. Її шлях пролягає по Тихоокеанської стежці – туристичному маршруту, який проходить по важкопрохідних гірських хребтах, розташованих далеко від великих населених пунктів.

Прислуга (2011)

prysluga

Американський південь, 1960-і роки. Юджина Філіан, яку всі звуть Скітер, повертається додому після закінчення університету, мріючи стати успішною письменницею і вирватися з сонної атмосфери маленького містечка. Намагаючись з’ясувати причину зникнення служниці, яка покинула будинок за час її відсутності, дівчина переймається проблемами чорношкірих людей, ставлення до яких практично не змінилося з часів рабства.