Новини кіноіндустрії

Фільм "Тарас. Повернення" можна подивитись безкоштовно онлайн

Переглянути Фільм про Тараса Шевченка можна на фейсбуці, а саме на сторінці "Серця голос".

Стрічка режисера та письменника Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" вийшла у 2019 році за підтримки Держкіно. Це масштабна екранізація його однойменного роману про останні місяці заслання Тараса Шевченка у російській царській армії, що окупувала в середині ХІХ ст. казахські степи.

Шевченко, засланий на військову службу в армії, отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про його звільнення. Більше того, до форту із таємною місією прибуває агент з Петербурга…

У головних ролях: Борис Орлов, Роман Луцький, Богдан Бенюк, Олег Волощенко, Ганна Топчій, Олександр Пожарський. Стрічка стала останнім фільмом, музику до якої написав Мирослав Скорик.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 


Схожі новини

Кіно для сімейного перегляду

Приєднуйтесь

Про КіноСвіт

Кіносвіт - новини світу кіно, кіноогляди, касові збори найпопулярніших кінострічок, акторський склад улюблених фільмів та підбірки фільмів на будь-який настрій.

Читайте про фільми українською

Зв'язок із нами та правила користування сайтом.