Ворон повертається: Перший погляд на Білла Скарсгарда в ролі Еріка Дрейвена

Photo of author
Written By dianosaur

Історія нового “Ворона” довга та складна, адже розробляється вже 15 років. За цей час проєкт пережив безліч режисерів, сценаристів та потенційних акторів на головну роль. Та нарешті, цього року очікування шанувальників закінчаться: Білл Скарсгард втілить образ трагічного Еріка Дрейвена, а режисером виступить Руперт Сандерс.

Кадр із фільму "Ворон"

Оригінальний графічний роман Джеймса О’Барра розповідає про Еріка, молодого чоловіка, який разом зі своєю нареченою Шеллі стає жертвою жорстокого нападу та вбивства банди. Еріка воскрешає містичний ворон, щоб він вистежив і покарав винних у злочині.

Фільм Алекса Прояса 1994 року трохи змінив сюжет: Ерік Дрейвен, рок-музикант, був убитий зі своєю нареченою Шеллі під час Диявольської ночі в Детройті, і тепер він полює на своїх убивць.

Фільм, знятий за мотивами оповідання О’Барра, став сумнозвісним через трагічну смерть Брендона Лі на знімальному майданчику. За ним пішли три продовження, які не здобули такого ж успіху: “Ворон: Місто ангелів” (1996), “Ворон: Порятунок” (2000) та “Ворон: Зла молитва” (2005). Існував також телесеріал кінця 1990-х років з Марком Дакаскосом.

Яким буде нове бачення історії від Руперта Сандерса (сценарій написали Зак Бейлін (“Король Річард”) та Вільям Шнайдер), ще не відомо. Офіційний синопсис натякає на знайому історію про вбивство та містичну помсту: Ерік (Скарсгард) і Шеллі вбиті, але Ерік повертається, щоб розшукати винних.

Кадр із фільму "Ворон"

Рімейк “Ворона” вийде 7 червня — рівно через 30 років після виходу оригінальної стрічки.