Гей, хтось із вас сказав «Бітлджус» тричі? Ловіть свіженький тизер!

Photo of author
Written By dianosaur

Бітлджус повертається! Вайнона Райдер знову зустрічається з біоекзорцистом у довгоочікуваному сиквелі!

Після несподіваної сімейної трагедії, три покоління родини Дітц повертаються додому у Вінтер-Ривер. Життя Лідії, яку досі переслідує Бітлджюс, перевертається догори дриґом. Її бунтівна донька-підлітка Астрід знаходить на горищі таємничий макет міста і випадково відкриває портал до потойбічного світу. Проблеми назрівають в обох світах, тому це лише питання часу, коли хтось тричі вимовить ім’я Бітлджюса. Як тільки це станеться, пустотливий демон повернеться і влаштує хаос у своєму фірмовому стилі.

Шанувальники культового фільму Тіма Бертона “Бітлджус” (1988) можуть бути щасливими! Вийшов офіційний трейлер довгоочікуваного продовження, оригінальна назва “Beetlejuice 2”

Що можна очікувати від фільму?

Новий трейлер рясніє знайомими обличчями та новими персонажами. Майкл Кітон знову втілює харизматичного біоекзорциста Бітлджуса. Вайнона Райдер повертається до ролі Лідії Діц, а до них ще доєднується юна акторка Дженна Ортега в ролі її дочки Астрід. Також глядачі зможуть побачити зірок Віллема Дефо, Моніку Белуччі та Джастіна Тер.

“Бітлджус 2” вийде в українських кінотеатрах 6 вересня 2024 року. Чи збереже Тім Бертон свою родзинку і чи зможе сиквел повторити успіх оригіналу? Залишається лише здогадуватися, але одне можна сказати точно “Beetlejuice 2” — це подія, яку не можна пропустити!